Aplikacja mobilna

Odpowiedz
Highlighted

Brak możliwości pobrana załącznika z Dokumentów na iPhone X

[ Edytowane ]
Aplikacja przy próbie pobrania dokumentu z Moich dokumentów w ogóle nie reaguje.
Przy dwukliku na ekran pojawia się to co na screenie
Odpowiedz
0 Lajków
PrzemekC
Doradca z ambicjami
Doradca z ambicjami icon
1
0
25-02-2019
Wiadomość 1 z 2 (2 747 wyświetleń)
Highlighted

Re: Brak możliwości pobrana załącznika z Dokumentów na iPhone X

Przepraszam, za tak długi czas naszej odpowiedzi. Sprawdziliśmy dokładnie Twoje zgłoszenie. Możliwość otwarcia pliku zależy od formatu dodanego dokumentu. Przeanalizowaliśmy wszystkie pliki możliwe do dodania i każdy z nich udało się otworzyć. Proszę spróbuj raz jeszcze po swojej stronie. Wybierając plik z Moich dokumentów pojawiają się dwie opcje - otwórz lub wyślij mejlem. Wybierz otwórz i daj znać co się dzieje. Jeśli możesz, sprawdź dwa wybrane pliki. Gdyby problem nadal występował, daj proszę znać. 

***Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
205
56
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (2 415 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Epidemia a blokada w udzielaniu kredytów

Przyznam szczerze, że się zawiodłam na banku. 5 lat temu otrzymaliśmy kredyt hipoteczny w ING. Mąż prowadzi działalność na ryczałcie, a ja mam umowę o prace na pełny etat+ 3 umowy zlecenia. W czerwcu

...

08-07-2020
Re: wcześniejsza spłata pożyczki

Do kwoty, którą nadpłaciłaś wliczyliśmy już faktyczne odsetki, które powinnaś pokryć. Nie pobieramy ich do przodu. 
Jeśli przy pożyczce miałaś prowizję, to zwrócimy ją proporcjonalnie do okresu spłaty

...

08-07-2020
Wpisanie hipoteki w księdze wieczystej nieruchomości

Dzień dobry,

niedługo mija 180 dni na wpisanie hipoteki do księgi wieczystej. Nieruchomość w Gdańsku, gdzie sądy i tak nigdy nie wyrabiały się w tym terminie, ale dodatkowo po drodze uderzył koronawiru

...

08-07-2020
Najbardziej pomocni użytkownicy