Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Nowoczesna bankowość, ankieta do pracy magisterskiej

Cześć 😉 Jestem studentką V roku Finansów i Rachunkowości na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu 😊 piszę pracę na temat nowoczesnych kanałów dystrybucji usług bankowych na przykładzie banku ING 😉 jeśli ktoś z was miałby chwilę na wypełnienie mojej ankiety będę bardzo wdzięczna. Ankietę może wypełnić każdy klient banku ING, jest ona anonimowa i posłuży jedynie do celów pracy magisterskiej 😉 z góry dziękuję 😊

https://www.survio.com/survey/f/G3T1E3A1E5D2P6I5S
Odpowiedz
0 Lajków
Magda7252
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
18-04-2019
Wiadomość 1 z 1 (2 932 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Mastercard w telefonie - autoryzacja niepoprawna. Brak możliwości płacenia.

Zdajemy sobie sprawę, że brak możliwości korzystania z karty Mastercard w telefonie utrudnia codzienne płatności. 

Mamy zgłoszony błąd odnośnie odrzucania płatności kartą w terminalu pomimo poprawneg

...

23-10-2021
Re.: Bankowość leży?

żona od dwóch tygodni nie może zapłacić , ja od tygodnia, z infolini i ze zgloszenia , dowiedziałem się że wina po stronie sprzedawców i nie wiadomo ile potrwa hhaah porażka.  Jakieś bujdy ponieważ ta

...

23-10-2021
Re: Re.: Cofnięcie przelewu z konta direct

Niestety takiego przelewu już sama nie odwołasz. W przyszłości zachęcam Cię do kontaktu z nami na czacie na stronie lub w Moim ING (od poniedziałku do piątku od 8:00 do 24:00 oraz w sobotę od 8:00 do

...

22-10-2021
Najbardziej pomocni użytkownicy