Odpowiedz

Re: Problem z aplikacją

Spróbuj proszę usunąć pamięć podręczną swojej aplikacji i zrestartuj telefon. To powinno pomóc. Daj mi proszę znać czy się udało. Jeżeli nie zauważysz różnicy, to opisz również, co konkretnie się dzieje podczas korzystania z Mojego ING Mobile. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 11 z 76 (18 095 wyświetleń)

Nie mogę się zalogować i aktywować konta w aplikacji

Gdy się loguje to mi wyskakuje że jest błędne hasło, a gdy próbuje aktywować aplikacje to mi wyskakuje brak danych osobowych
Odpowiedz
0 Lajków
LUKKLA5467
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
03-04-2019
Wiadomość 12 z 76 (18 367 wyświetleń)

Re.: Nie mogę się zalogować i aktywować konta w aplikacji

 
Odpowiedz
0 Lajków
LUKKLA5467
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
03-04-2019
Wiadomość 13 z 76 (18 364 wyświetleń)

Re: Re.: Nie mogę się zalogować i aktywować konta w aplikacji

W opisanej sytuacji najpierw ponownie nadaj hasło do bankowości internetowej. Wejdź na stronę 

https://www.ingbank.pl/indywidualni/bankowosc-internetowa/centrum-pomocy i wybierz nadaj nowe hasło.

To odblokuje Twoja bankowość internetową. Dopiero w kolejnym kroku będziesz mógł aktywować aplikację.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 14 z 76 (18 294 wyświetleń)

Nie mogę się zalogować do mojego ing

Dzień dobry !mam problem z bankowoscia nie mogę się zalogować gdy chciałam zmienić hasło I nagle łup co robić jestem w anglii ? Emotikon: Smutny proszę o pilną pomoc
Odpowiedz
0 Lajków
SYLSTO2005
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-06-2019
Wiadomość 15 z 76 (17 721 wyświetleń)

Re: Nie mogę się zalogować do mojego ing

Napisz proszę, co konkretnie masz na myśli? Udało Ci się wypełnić cały wniosek podczas zmiany hasła? Otrzymałaś od nas na końcu kod autoryzacyjny dla zmiany hasła?
Pamiętaj, że zawsze możesz skontaktować się z naszą całodobową infolinią pod numerem +48 32/357 00 69. Wtedy będziemy mogli Ci pomóc w pilnej sytuacji. 

 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
531
120
04-09-2015
Wiadomość 16 z 76 (17 693 wyświetleń)

Logowanie do aplikacji mobilnej nie działa

Przy próbie zalogowania (odciskiem palca lub kodem dostępu) do aplikacji mobilnej (urządzenie z Androidem, najnowsza wersja aplikacji) otrzymuję błąd: 
Nie udało się pobrać danych. Kod błędu: WRP0002

Odpowiedz
0 Lajków
amaire
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
29-07-2019
Wiadomość 17 z 76 (17 635 wyświetleń)

Re: Logowanie do aplikacji mobilnej nie działa

@amaire proponuje uruchom ponownie smartfona. Następnie w ustawieniach telefonu wyczyść dane aplikacji - pamięć podręczną. Po tej czynności aplikacja powinna działać już prawidłowo. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 18 z 76 (17 634 wyświetleń)

Aplikacja mobilna ING

Nie można zainstalować najnowszej wersji aplikacji mobilnej że platformy googla. Mój telefon huawai P20 lite, Android 9.
Odpowiedz
0 Lajków
Marcin5
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
03-10-2019
Wiadomość 19 z 76 (16 280 wyświetleń)

Re: Aplikacja mobilna ING

@Marcin5 odinstaluj poprzednią wersje Mojego ING. Następnie w aplikacji Sklep Play wyczyść pamięć podręczną (ustawienia telefonu >>aplikacje >> sklep play >> pamięć podręczna - wyczyść). Zrestartuj telefon. Wyszukaj w sklepie Play Moje ING mobile i zainstaluj. 

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 20 z 76 (16 192 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy