Odpowiedz

Płatności HCE na LOS15.1

Dzień Dobry,

na telefonie od prawie zawsze mam zainstalowany tzw custom rom. Obecnie jest to LineageOS 15.1 oficjalna wersja na galaxy S5. Po ostatnim update systemu nie mogę włączyć płatności mastercard w tel. Rozumiem, że to nieoryginalny soft jednak bez roota i jestem pewny, że do czerwca usługa działała, ponieważ mam backup systemu z 26.06.2018.

Odpowiedz
0 Lajków
yaroszek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
11-09-2018
Wiadomość 1 z 2 (9 286 wyświetleń)

Re: Płatności HCE na LOS15.1

Do poprawnego działania karty w telefonie (HCE) z racji bezpieczeństwa wymagamy oryginalnego oprogramowania. Nie zapewnimy Ci, że po wgraniu jakiejkolwiek wersji customa będziesz mógł płacić telefonem. Zasada jest taka, że do korzystania z płatności telefonem (wirtualna postać karty Visa czy też Mastercard w telefonie) należy posiadać oryginalne oprogramowanie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (9 247 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy