Odpowiedz

Płatności HCE na LOS15.1

Dzień Dobry,

na telefonie od prawie zawsze mam zainstalowany tzw custom rom. Obecnie jest to LineageOS 15.1 oficjalna wersja na galaxy S5. Po ostatnim update systemu nie mogę włączyć płatności mastercard w tel. Rozumiem, że to nieoryginalny soft jednak bez roota i jestem pewny, że do czerwca usługa działała, ponieważ mam backup systemu z 26.06.2018.

Odpowiedz
0 Lajków
yaroszek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
11-09-2018
Wiadomość 1 z 2 (7 333 wyświetleń)

Re: Płatności HCE na LOS15.1

Do poprawnego działania karty w telefonie (HCE) z racji bezpieczeństwa wymagamy oryginalnego oprogramowania. Nie zapewnimy Ci, że po wgraniu jakiejkolwiek wersji customa będziesz mógł płacić telefonem. Zasada jest taka, że do korzystania z płatności telefonem (wirtualna postać karty Visa czy też Mastercard w telefonie) należy posiadać oryginalne oprogramowanie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
674
215
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (7 294 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Płatności za granicą - jak najtaniej w ING??

@GninG Obecnie na konto walutowe gotówkę wpłacisz jedynie w naszej placówce kasowej. Tutaj możesz sprawdzić najbliższy taki oddział: https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty?type=oddzial&filter=kasa

...

30-06-2022
Wakacje kredytowe a uruchomienie transzy

Witam,

czy wiadomo już coś konkretnego w zakresie wakacji kredytowych, które obecnie są na etapie prac w sejmie? 

Chodzi mi konkretnie o to, czy korzystając z nich, będzie można uruchomić transzę kredy

...

30-06-2022
Re: Nadpłata przed uruchomieniem wszystkich transz kredytu

Tak, możesz nadpłacić kredyt w każdej chwili. Pamiętaj jednak, żeby nie spłacić tej części uruchomionej już kwoty kredytu Emotikon: Szczęśliwy 

30-06-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy