Odpowiedz

Płatności HCE na LOS15.1

Dzień Dobry,

na telefonie od prawie zawsze mam zainstalowany tzw custom rom. Obecnie jest to LineageOS 15.1 oficjalna wersja na galaxy S5. Po ostatnim update systemu nie mogę włączyć płatności mastercard w tel. Rozumiem, że to nieoryginalny soft jednak bez roota i jestem pewny, że do czerwca usługa działała, ponieważ mam backup systemu z 26.06.2018.

Odpowiedz
0 Lajków
yaroszek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
11-09-2018
Wiadomość 1 z 2 (7 334 wyświetleń)

Re: Płatności HCE na LOS15.1

Do poprawnego działania karty w telefonie (HCE) z racji bezpieczeństwa wymagamy oryginalnego oprogramowania. Nie zapewnimy Ci, że po wgraniu jakiejkolwiek wersji customa będziesz mógł płacić telefonem. Zasada jest taka, że do korzystania z płatności telefonem (wirtualna postać karty Visa czy też Mastercard w telefonie) należy posiadać oryginalne oprogramowanie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Moderator
Moderator icon
674
215
12-10-2015
Wiadomość 2 z 2 (7 295 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Problem z wygenerowaniem oferty

Trudno nam jednoznacznie odpowiedzieć Ci tutaj, co może być powodem takiej sytuacji. Proszę skontaktuj się z nami na czacie w Moje ING lub z naszą infolinią, pomożemy Emotikon: Szczęśliwy

03-07-2022
Wakacje kredytowe a karencja

Witam,
Jak wakacje kredytowe wyglądają w przypadku karencji w spłacie.
Kredyt został zaciągnięty w listopadzie 2021 roku i z uwagi na budowę mieszkania jest karencja w spłacie. Wszystkie transze dla dew...

02-07-2022
Rezygnacja z transzy, a spłata

Czy z praktycznego punktu widzenia jest różnica między poniższymi dwoma wariantami?
1. Rezygnuję z transzy kredytu i wpłacam kwotę w tej wysokości bezpośrednio na rachunek dewelopera.
2. Uruchamiam tran...

02-07-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy