Odpowiedz

Płatność za autostrady w aplikacji

Dlaczego w aplikacji nie mogę opłacić przejazdu za wszystkie odcinki autostrad, które obsługuje Autopay?

Przecież te dwa odcinki autostrad, które są już dostępne obsługujecie za pomocą Autopay? Dlaczego nie ma dodanych nowych odcinków, dostępnych w Autopay?

Jadąc na trasie Wrocław - Kraków najpierw płacę Waszą aplikacją (Wrocław - Katowice) a na trasę Katowice - Kraków muszę ściągnąć aplikację Autopay. To powoduje, że nie będę korzystać z aplikacji bankowej. Miało być łatwiej a jest tylko utrudnienie...

Odpowiedz
0 Lajków
JuliaBe
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
03-02-2023
Wiadomość 1 z 5 (4 807 wyświetleń)

Re: Płatność za autostrady w aplikacji

Od 1 grudnia 2021 r. płatności na autostradach państwowych są realizowane za pomocą specjalnych aplikacji. Aplikacja Moje ING do nich nie należy.
Usługa "Autostrady” w Moim ING powstała przy współpracy z firmą "Autopay”, ale nie jest tożsama z aplikacją Autopay, gdzie przejazd tymi autostradami jest możliwy.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 5 (4 749 wyświetleń)

Re: Płatność za autostrady w aplikacji

Ale Bank Millennium jakoś może przy pomocy Autopay'a sprzedawać na przykład bilety na autostrady. Prosimy o wprowadzenie tego również w ING.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
36
02-12-2022
Wiadomość 3 z 5 (4 715 wyświetleń)

Re: Płatność za autostrady w aplikacji

Zapisaliśmy sugestię. Zobaczymy, co da się zrobić! 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1073
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 5 (4 714 wyświetleń)

Re: Płatność za autostrady w aplikacji

Dodatkowo autorce tematu się chyba coś pomyliło Emotikon: Mrugający

Odcinka Wrocław-Sośnica nie da się opłacić przez ING (a fajnie by było, jakby się dało), trzeba mieć tam bilet. To samo Konin-Stryków.

Natomiast odcinek Katowice-Kraków jest możliwy do opłacenia przez ING. W apce ING po prostu nie ma możliwości kupowania biletów, ale odcinki z automatycznymi opłatami są wszystkie.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
81
36
02-12-2022
Wiadomość 5 z 5 (4 702 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy