Odpowiedz

Re.: Moje ING Mobile 2.1

Ale chwileczkę Pani @KatarzynaA

Przecież pisalićie wielokrotnie i przekonywaliście..., a między innymi Pani @MartaK że:

1. Nowy system daje nam więcej możliwości rozwoju - więc dlaczego nie został dostosowany do wszystkich platform?

Wg mnie platforma Windows jest istotna tak samo jak platforma Android.

2. Wprowadziliśmy też liczne funkcje, których nie było we wcześniejszej aplikacji - czy aby na pewno @linux888 wspomina, że jednak ich brak, a konkurencja już dawno gotowa.

Wg mnie główne platrofmy i systemy operacyjne powinny pracować z nową aplikacją.

3. Coraz więcej osób przekonało się do Mojego ING - czy aby na pewno?

Wg mnie wizerunkowa nieprawidłowość.

Odpowiedz
0 Lajków
Ernest
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
55
37
03-11-2015
Wiadomość 11 z 20 (35 005 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile 2.1

Mamy to na uwadze, obecnie nie planujemy wprowadzać HCE dla Windowsa. Jeśli się coś zmieni to na pewno Was o tym poinformujemy.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 12 z 20 (34 970 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile 2.1

Zgodzę się z Tobą Ernest. Odpowiedzi są lakoniczne, i często mijają się z prawdą, może 90% czytelników uwierzy ale jak ktoś interesuje się światem w10m to wie co można w tym systemie a co nie. Nie wiem czy traktowanie takich klientów jako idiotów i wciskanie kitu dobrze wyjdzie wizerunkowo. Mam nadzieję że ING się ogarnie, bo zawsze można pójść do konkurencji która oferuje to czego wymagamy. Może windows nie jest popularny ale są ludzie którzy tworzą dobre aplikacje i tą niszę zapełniają. Niestety ing do nich nie należy - podobna sytuacja była z aktualizacją do w10 - tłumaczyli że nowy system że trzeba dostosować, a ja miałem wersję testową od pół roku. Jeżeli klienci są bardziej poinformowani niż pracownicy to czarno widzę moją współpracę z tym bankem
Odpowiedz
0 Lajków
linux888
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
4
23-03-2016
Wiadomość 13 z 20 (34 928 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile 2.1

@linux888 Nigdy nie wypuszczaliśmy wersji testowej dla klientów. Od początku udostępnienia nowej aplikacji mobilnej Moje ING mobile klientom (czerwiec 2016) jest to oficjalna aplikacja banku. 

Nie planujemy w najbliższym czasie udostępniać płatności HCE na system Windows. Każdą opinię bierzemy pod uwagę i trafia ona do zespołu projektowego (m.in. do mnie). Jeśli coś się zmieni w kwestii HCE damy znać jak najszybciej. Cały czas trwają prace nad rozwojem każdego z trzech systemów operacyjnych. Wczoraj wypuściliśmy kolejną aktualizację na system W10.

 

pozdrawiam,

Natalia 

Odpowiedz
0 Lajków
NataliaJ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
40
10
20-05-2016
Wiadomość 14 z 20 (34 895 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile 2.1

[ Edytowane ]

Chodziło mi o wersję testową windowsa. Proszę mieć na uwadze kolejną wersję redstone 3 bo niedługo ruszą kompilacje dla insiderów. Tylko aplikacja ING sprawiała mi problemy podczas testów, co świadczy o braku wiedzy programistów z ING. Ciekawi mnie też odpowiedź typu W10M nie wspiera HCE, dlaczego tak odpowiadacie klientom? Przecież to są kłamstwa

Odpowiedz
0 Lajków
linux888
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
4
23-03-2016
Wiadomość 15 z 20 (34 874 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile 2.1

[ Edytowane ]

Dokładnie. Windows Phone 8.1 nie wspierał HCE, a Windows 10 Mobile już obsługuje płatności HCE (patrz aplikacja PEKAO SA, która działa ponoć całkiem OK, więc chyba implementacja standardu w systemie jest w porządku).

Odpowiedz
0 Lajków
lukasz536
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
2
0
03-03-2017
Wiadomość 16 z 20 (34 790 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile 2.1

@linux888 Nasz zewnętrzny dostawca tej usługi nie wspiera WP10. Jeśli poprzednia odpowiedź była niewystarczająco jasna co do dostępności HCE na system WP10 to przepraszam Emotikon: Szczęśliwy 

W najbliższym czasie nie mamy w planach udostępnienia HCE na system WP10. Jeśli coś się zmieni to damy od razu znać. 

pozdrawiam,

Natalia 

Odpowiedz
0 Lajków
NataliaJ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
40
10
20-05-2016
Wiadomość 17 z 20 (34 590 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile 2.1

Wiadomo kiedy HCE dla nieletnich (oprócz odpowiedzi że w 2 połowie tego roku) ?
Odpowiedz
0 Lajków
damiannn2014x
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
25-02-2017
Wiadomość 18 z 20 (34 484 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile 2.1

Nie znamy jeszcze dokładnego terminu, jeśli będziemy znali bardziej dokładny termin to na pewno Was o tym poinformujemy.



-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KatarzynaA
Były moderator
Były moderator icon
354
91
04-09-2015
Wiadomość 19 z 20 (34 338 wyświetleń)

Re.: Moje ING Mobile 2.1

Wszystko fajnie - pewnie będzie HCE w przyszłym roku i tak o to przez opieszałość pracowników minie nam darmowy okres
Odpowiedz
0 Lajków
linux888
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
13
4
23-03-2016
Wiadomość 20 z 20 (33 867 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy