Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Mastercard w telefonie - chwilowy brak możliwości zaplaty

[ Edytowane ]
Placilem dzisiaj w dwoch sklepach i wszystko bylo ok, w trzecim sklepie przy probie platnosci bylo slychac tylko dwa pikniecia terminala i płatność nie udala sie, probowalem kilkakrotnie (dzien wczesniej w tym sklepie zaplacilem poprawnie) Po 20 minutach dostalem push notyfikacje o tresci "uzupelniono pule płatności" Co oznacza dwukrotne pikniecia w terminalu oraz co oznacza ta notyfikacja?
Odpowiedz
0 Lajków
kockodo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
1
17-09-2017
Wiadomość 1 z 4 (6 876 wyświetleń)

Re.: Mastercard w telefonie - chwilowy brak możliwości zaplaty

Bez konieczności połączenia z internetem możesz wykonać do 10 transakcji. Po wykorzystaniu puli aplikacja wymusi zalogowanie do Moje ING mobile, po czym pula zostaje uzupełniona.  





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (6 752 wyświetleń)

Re.: Mastercard w telefonie - chwilowy brak możliwości zaplaty

Kontynuuje rozmowe gdyz dzisiaj zniowu nie udalo mi sie zaplacic, zapewne znowu wyczerpalem pule. Co robic w takim przypadku lub zeby ich uniknac? Generalnie jest to mocno uciążliwe, dzisiaj chciałem zapłacić w sklepie, na szczesie nie bylo nikogo za mna. Kilka prob i nic, zalogowalem sie do aplikacji z nadzieja ze przyjdzie nowa pula i nic. Nowa pula dotarla po godzinie jak juz bylem w domu Z zakupow musialem zrezygnowac. Nie wyobrazam sobie takiej sytuacji w markecie gdy będę mial caly koszyk zakupow i bedzie dluga kolejka za mna. Jak sprawdzic ile mam w puli tych platnosci do wykorzystania lub jak je odnowić samemu?
Odpowiedz
0 Lajków
kockodo
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
1
17-09-2017
Wiadomość 3 z 4 (6 614 wyświetleń)

Re.: Mastercard w telefonie - chwilowy brak możliwości zaplaty

@kockodo Po zalogowaniu się do apki pula powinna być od razu uzupełniona. Napisz do nas przez usługę bankowości internetowej lub skontaktuj się z nami - 32 357 00 12, sprawdzimy co faktycznie wpłynęło na odrzucenie transakcji.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 4 z 4 (6 535 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy