Odpowiedz

Mała rzecz, a irytuje

Nie wiem, czy ktoś się tym przejmie, ale muszę, bo się uduszę. Niezmiernie irytuje mnie to, że mój bank zwraca się do mnie w rodzaju męskim: "zostałeś wylogowany", "jesteś zainteresowany" itd. Nie jest to zbyt wielkim problemem, żeby system zwracał się odpowiednio do klientów i klientek, ewentualnie w formie neutralnej. Mała rzecz, a irytuje i sprawia wrażenie, że mój bank ma w głębokim poważaniu mnie i połowę populacji. 

Odpowiedz
0 Lajków
wykonczesiezara
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
02-11-2021
Wiadomość 1 z 2 (2 512 wyświetleń)

Re: Mała rzecz, a irytuje

Rozumiem, że jest to dla Ciebie sprawa ważna. Przekazałam Twoje uwagi do osób, które zajmują się Moim ING. Przeanalizują Twoją sugestię.

-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
634
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 431 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Likwidacja placówki ING w Brzegu

1. Jeżeli nie ma się konta internetowego to sorki, ING nie jest dla takiego klienta. To bank nowoczesny, dla nowoczesnych ludzi Emotikon: Mrugający

2. Tutaj nie wiem, nie wypowiem się.

3. Nie wiem o czym piszesz, ale swoj

...

23-07-2024
Re.: Gdzie się podziało info o koszcie przelewu?

Coś zmienialiście ponieważ koszt nie był widoczny w chwili pisania przeze mnie poprzedniej wiadomości. Powrócił dnia następnego.

23-07-2024
Re.: Gdzie się podziało info o koszcie przelewu?

Nie dokonywaliśmy zmian w sposobie prezentacji opłat przy realizacji przelewów expressowych z konta Active. Jeśli te informacje nie pojawiają się poprawnie w Twojej bankowości, to napisz proszę do nas

...

23-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy