20-12-2016 19:04
Czy planujecie wprowadzić do aplikacji Moje ING (na Androida) opcji umożliwiającej logowanie się bądź potwierdzanie przelewów, płatności w sklepie przez odcisk palca lub skaner tęczówki oka? Zdecydowana większość smartfonów w nadchodzącym roku 2017 będzie posiadała czytnik lini papilarnych, dlatego taka możliwość byłaby bardzo przydatna.
21-12-2016 15:50
Planujemy wdrożenie logowania do aplikacji Moje ING mobile za pomocą czytnika linii papilarnych.
29-12-2016 23:56
Skaner tęczówki oka? Toś poszalał... xD Myślę, że na taką technologię w smartfonach musimy poczekać jeszcze kilka lat...
18-01-2017 18:46
18-01-2017 18:47
19-01-2017 19:05
Logowanie, za pomoca odcisku palca na Androida, wprowadzimy wpierwszej połowie tego roku. W tym roku, planujmy rówież Android Pay.
19-01-2017 20:45
27-01-2017 08:35
Czekam :-) gdzie "moje ING" i moje logoewanie na odcisk palca na androidzie. No i Android Pay
27-01-2017 12:05
Udostępnimy
Logowanie za pomocą odcisku palca na Androida planujemy udostępnić w pierwszej połowie 2017 roku. Android Pay w drugiej połowie tego roku.
06-05-2017 09:03
Witam,czy jest szansa przesłać również moją reklamację?Wplacane ponad 4000 złotych,nr reklamacji 104484/062026.
Dziekuje
05-06-2026Tak, dziękuję. Otrzymałem odpowiedź, która jest dla mojej sprawy klasycznym, korporacyjnym "pocałunkiem śmierci":
Dzień dobry,... 05-06-2026
w odpowiedzi na Pana zgłoszenie chcielibyśmy poinformować, że zgłoszenie zo
Tu nie mamy możliwości sprawdzenia dla Ciebie informacji po naszej stronie. Prosimy skontaktuj się z nami na czacie w bankowości internetowej lub naszą infolinią pod numerem: 32 357 00 69 tam umówimy
... 05-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 4 | |
| 3 | |
| 2 | |
| 2 | |
| 2 |