Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Re.: Logowanie odciskiem palca / skanerem tęczówki oka

Logowanie odciskiem palca planujemy udostępnić jeszcze w tym roku - w drugiej połowie.

 

 

 

---
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MarcinB
Były moderator
Były moderator icon
445
146
04-09-2015
Wiadomość 11 z 12 (5 374 wyświetleń)

Re.: Logowanie odciskiem palca / skanerem tęczówki oka

Czekam zatem cierpliwie na zapowiadane logowanie odciskiem palca i opisywaną w mediach mobilną autoryzacje, nad którą Ing podobno pracuje.
@MarcinB a połączenie z doradcą bezpośrednio z apki Moje ING (bez dodatkowej identyfikacji) też w planach Emotikon: Szczęśliwy?
Odpowiedz
0 Lajków
adriann92
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
17-05-2017
Wiadomość 12 z 12 (5 245 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wplata BLIK we wplatomatach ING/Planet Cash

Jeśli zostaniesz obciążona prowizją za wpłatę w kasie banku, należy wtedy złożyć reklamację z prośbą o zwrot takiej opłaty z przyczyn niezależnych od Ciebie. Udostępniamy kilka opcji wpłat, dlatego te

...

12-06-2026
Re: Kredyt hipoteczny - absurdalne decyzje analityka

Dziękujemy za wiadomość i opisanie sytuacji. Każdy wniosek kredytowy analizujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę całościową zdolność kredytową oraz obowiązujące procedury. Rozumiemy, że przedstawiona

...

12-06-2026
Tragiczna jakość obsługi

Po zobaczeniu reklam rachunku osobistego oraz oprocentowania rachunku oszczędnościowego usiłowałem zostać klientem banku.
Jakie było moje zdumienie kiedy próby zdalnego założenia nie przyniosły rezulta...

12-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy