Odpowiedz

Logowanie danymi biometrycznymi

Witam, mam problem w aplikacji mobilnej. Telefon to Xiaomi Mi Note 10 Nie mogę ustawić logowania poprzez czytnik linii papilarnych. Kiedy próbuję uruchomić tą opcję w ustawieniach aplikacji dostaje komunikat, że: Nie udało się zmienić ustawień logowania przy pomocy danych biometrycznych. To dziwne, gdyż telefon wrócił z gwarancji, przed gwarancją wszystko działało bez zastrzeżeń, niestety Panowie z serwisu zrobili mi downgrade softu. Wróciłem do softu na którym działałem przed serwisem (MIUI 12.1 xiaomi.eu rozwojowa) i w tym momencie dane biometryczne nie chcą działać. Niby nic wielkiego, bo wystarczy wpisać PIN do aplikacji i już, ale wiadomo jak to jest, wygoda... Czy jest jakiś sposób jak to naprawić? Robiłem reinstal, usuwałem zapamiętane urządzenia z ustawień.
Odpowiedz
0 Lajków
RYCHU_BMW
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
23-07-2020
Wiadomość 1 z 6 (7 709 wyświetleń)

Re: Logowanie danymi biometrycznymi

RYCHU_BMW Czy Twój telefon nie był przypadkiem rootowany? 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 2 z 6 (7 687 wyświetleń)

Re: Logowanie danymi biometrycznymi

Zmieniałem soft tak samo jak poprzednio. Czyli poprzednio działało wszystko, teraz nie. Wszystko powtarzałem krok po kroku.
Odpowiedz
0 Lajków
RYCHU_BMW
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
23-07-2020
Wiadomość 3 z 6 (7 678 wyświetleń)

Re: Logowanie danymi biometrycznymi

Czy masz oryginalne oprogramowanie na swoim telefonie? 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1074
215
07-06-2017
Wiadomość 4 z 6 (7 668 wyświetleń)

Re: Logowanie danymi biometrycznymi

Nie jest to soft od producenta.
Odpowiedz
0 Lajków
RYCHU_BMW
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
23-07-2020
Wiadomość 5 z 6 (7 633 wyświetleń)

Re: Logowanie danymi biometrycznymi

Jeśli oprogramowanie na telefonie nie jest oryginalne, to niestety możesz napotkać na taki kłopot. Mogą pojawić się problemy nie tylko z danymi biometrycznymi ale również z uruchomieniem karty Mastercard do płatności telefonem. Zalecamy korzystanie tylko z oryginalnego oprogramowania

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 6 z 6 (7 540 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy