Odpowiedz

Nie działają powiadomienia.

Jak w temacie . Telefon to Oneplus 5T  i  Iphone 8 ( wspólne konto z małżonkiem ) Wszystkie procedury wykonane ( usuwanie urządzenia , odinstalowanie , restarty itd. ) czat nie dostępny ( wszyscy konsultanci zajęci ) . Oczywiście wszystko zawsze działało od ok. miesiąca powiadomienia przychodziły w tzw. kratkę a teraz jest już głucho. Co jeszcze można zrobić z tym problemem ?

ps. na Oneplus 5T android 10 i Iphone 8 z najnowszym ios  żadnych wersji beta lub rootów.

Odpowiedz
0 Lajków
aqua
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
09-02-2016
Wiadomość 1 z 2 (3 750 wyświetleń)

Re: Nie działają powiadomienia.

Tutaj niestety tego nie sprawdzimy Emotikon: Smutny
Proszę, zgłoście nam to przez wiadomość w Moim ING w zakładce: Wiadomości - Napisz do nas.
Dobrze, aby każdy to zrobił w własnej usłudze. Przyjmiemy zgłoszenie techniczne i to sprawdzimy. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
IlonaU
Moderator
Moderator icon
1076
216
07-06-2017
Wiadomość 2 z 2 (3 664 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Logowanie biometryczne - Twój telefon nie zna tej sztuczki

Już wiem dlaczego nie działa odcisk palca. Aplikacja banku ma problem ze zrootowanym telefonem.Żądam wolności!

Teraz dzieje się inna anomalia. Za każdym razem kiedy chcę skorzystać z blika, to muszę p

...

12-06-2024
Re.: Awaria modułu wpłat Planet Cash

Przykro mi, że wpłatomat nie zaksięgował Twojej wpłaty. Wysłałam prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia Twojego zgłoszenia do odpowiedniego działu.

12-06-2024
Awaria modułu wpłat Planet Cash

Dzień dobry,
Przed chwilą (12.06.2024) dokonałem wpłaty 1600 złotych poprzez wpłatomat Planet Cash, jednakże po przeliczeniu pieniędzy wyskoczyła awaria modułu wpłat, bankomat wydał mi kartę, jednak pi

...

12-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy