Odpowiedz

Limit transakcji BLIK

Witam,

 

Otrzymałem dzisiaj wiadomość informującą o zmianach w Moim ING, wchodzących w życie w maju.

 

Moją uwagę przykuł szczególnie punkt :

4. Udostępniamy nowy limit dzienny dla transakcji BLIK w wysokości 200 zł.

 

Czy to jest jakiś żart? 200 zł?!

Klienci oczekują zwiększenia tego limitu, a Wy go jeszcze bardziej obniżacie.

 

Jakie jest uzasadnienie takiej decyzji, poza oczywiście chęcią zniechęcenia Klientów do korzystania z BLIKa, lub usług banku?

Odpowiedz
0 Lajków
mczekaj
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
44
3
22-12-2015
Wiadomość 1 z 5 (20 481 wyświetleń)

Re: Limit transakcji BLIK

Nie zmniejszamy dziennego limitu płatności BLIK. Przeciwnie, dodajemy możliwość ustawienia minimalnej kwoty transakcji - 200 zł. Do tej pory minimalny limit wynosił 500 zł, maksymalny pozostaje bez zmian - 10 000 zł. To nasza odpowiedź na prośby klientów w zakresie sum minimalnych limitów Emotikon: Szczęśliwy 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaS
Były moderator
Były moderator icon
408
112
12-10-2015
Wiadomość 2 z 5 (20 414 wyświetleń)

Re: Limit transakcji BLIK

Przepraszam, źle zrozumiałem zapis.
Dziękuję za wyjaśnienie Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
mczekaj
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
44
3
22-12-2015
Wiadomość 3 z 5 (20 367 wyświetleń)

Re: Limit transakcji BLIK

Mam pytanko odnośnie zmiany limitów BLIK na koncie mobi. Nie jest możliwa ich zmiana z poziomu konta mojego dziecka, pojawia się komunikat że może to zrobić jedynie osoba pełnoletnia. Natomiast z poziomu mojego konta mogę ustawić jedynie limit Blik dla swojego konta. Nie ma natomiast problemu z ustawieniem limitu do karty dziecka z poziomu mojego konta. Proszę o podanie rozwiązania tego problemu gdyż obecny (domyślny) limit na koncie mobi to 2000 PLN. Swoją drogą domyślne ustawienie limitu na tym poziomie dla 13-sto letniego dziecka bez możliwości zmiany, to albo ignorancja albo brak odpowiedzialności.

Odpowiedz
0 Lajków
suarez23
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
05-12-2018
Wiadomość 4 z 5 (16 613 wyświetleń)

Re: Limit transakcji BLIK

@suarez23 Limity BLIK dla dziecka możesz zmienić na dwa sposoby:
- w dowolnym oddziale banku,
- na naszej infolinii pod numerem 323570069.

Niestety, w chwili obecnej nie masz możliwości zmiany limitów tej usługi w bankowości internetowej.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 5 z 5 (16 509 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy