Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czy coś wiadomo w powyższej sprawie? Świetna funkcja, ale kompletnie bezużyteczna jeżeli muszę odblokować telefon, aby z niej skorzystać.

Kiedy kupno biletu parkingowego przez CarPlay nie będzie wymagało odblokowania telefonu?

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
92
37
02-12-2022
Wiadomość 11 z 16 (1 054 wyświetleń)

Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Dzięki za info.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
92
37
02-12-2022
Wiadomość 12 z 16 (796 wyświetleń)

Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przepraszamy za dłuższy czas odpowiedzi. Temat jest analizowany po naszej stronie. Damy znać jeśli wprowadzone będą zmiany w tym zakresie.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 13 z 16 (594 wyświetleń)

Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga przyłożenia klucza U2F co nie ma absolutnie żadnego sensu.  Więc zarówno CarPlay jak i dodanie klucza U2F do aplikacji mobilnej niby są dostępne a tak na prawdę nie da się z tego korzystać. Jakoś nie wyobrażam sobie co chwilę przykładać klucz U2F żeby uruchomić aplikacje w swoim zaufanym telefonie...   Co innego rejestracja nowego urządzenia, wtedy faktycznie U2F powinien być wymagany.

 

 

Ale jak już wysyłasz przelew na większą kwotę to wszystko wyślą bez żadnej autoryzacji, bo wtedy to o bezpieczeństwo to już nie trzeba dbać :X

Odpowiedz
0 Lajków
b9MSJPa9brrw7BS
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
24
24
02-04-2023
Wiadomość 14 z 16 (587 wyświetleń)

Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?
Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
92
37
02-12-2022
Wiadomość 15 z 16 (564 wyświetleń)

Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Przyjrzymy się temu. Dziękujemy za sugestię. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Moderator
Moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 16 z 16 (513 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To u mnie podobnie tylko ponowne dostarczenie dokumentów zmieniło status w środę i mam rzekomy termin na przyszły tydzień w majówkę. Czy wiecie już ile się czeka na podpisanie umowy?

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

To trochę zawiłe, bo niby mieliśmy już wszystko w poniedziałek 15.04, później w środę 17.04, że mamy dostarczyć dokumenty i dokumenty dostarczyliśmy tego samego dnia, status z “dostarczenia” na mamy j...

26-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Gratuluję, czy możesz przypomnieć ile czekaliście na decyzję od momentu dostarczenia ostatnich dokumentów?

26-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy