Odpowiedz

Re: Konfiguracja powiadomień PUSH.

W tym rzecz właśnie, co do możliwości konfiguracji ustawień i szczegółów pozostawiam bankowi. 

Natomiast nie wiemy tego, na ile poważna może być taka skala przykrych doświadczeń, a publicznie czy nawet w rodzinie nikt się też do swoich strat nie przyznaje. 

Także myślę, że jest tutaj w ,,Powiadomienia PUSH,, duże pole do manewru, dla tych co nie będą w nie zaglądać i się umartwiać, wystarczyłyby ustawienia standardowe aplikacji. Dla lubiących lepsze rozwiązania, ręczna i automatyczna konfiguracja.

Wolny
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
16
3
06-10-2017
Wiadomość 11 z 15 (8 015 wyświetleń)

Re: Konfiguracja powiadomień PUSH.

Witam !
Od końca roku mam
Problemy z powiadomieniami pusch w karcie kredytowej zgłaszałem sprawę wielokrotnie do banku problem nie rozwiązany do dzisiaj czy mogę prosić o pomoc
Pozdrawiam radek
Odpowiedz
0 Lajków
Rpiekny
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
2
12-03-2018
Wiadomość 12 z 15 (7 292 wyświetleń)

Re: Konfiguracja powiadomień PUSH.

Niestety, właśnie nie wiadomo czy to w ogóle zostanie naprawione... Również od początku roku zgłaszam ten problem, rozwiązanie miało przyjść w marcu, a tu zbliżamy się już do połowy miesiąca i jak powiadomienia nie działały, tak nie działają Emotikon: Smutny

Odpowiedz
0 Lajków
WojtSkarzynski
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
33
6
27-09-2016
Wiadomość 13 z 15 (7 259 wyświetleń)

Re: Konfiguracja powiadomień PUSH.

Pracujemy nad powiadomieniami PUSH do kart kredytowych. Obecnie nie mamy dodatkowych informacji.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 14 z 15 (7 244 wyświetleń)

Re: Konfiguracja powiadomień PUSH.

Witam !
Sprawa generalnie irytująca Jak się dzwoni każdy odpowiada inaczej czekam do końca marca i zacznę się rozglądać za innym bankiem niestety
Odpowiedz
0 Lajków
Rpiekny
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
2
12-03-2018
Wiadomość 15 z 15 (7 148 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy