Odpowiedz

Kod atoryzacyjny

Witam . Chciałam założyć aplikację mobilną żeby mieć szybszy dostęp do konta . Lecz kod autoryzacuny w ogóle nie dochodzi . Sprawdziłam u operatora tam wszystko ok . Poza tym inne smsy z takimi kodami (Z innych banków i aplikacji )dochodzą bez problemu . Jak rozwiązać ten problem ?
Odpowiedz
0 Lajków
Sasetka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
17-07-2020
Wiadomość 1 z 4 (6 423 wyświetleń)

Re: Kod atoryzacyjny

Rozumiem, że numer telefonu w naszym banku masz aktualny, tak? Jeśli nie jesteś pewna, możesz sprawdzić swój numer:

  • w Moim ING - Profil/Ustawienia/Bezpieczeństwo,
  • telefonicznie +48 32 357 00 69,
  • osobiście w naszym oddziale.

Jeśli numer jest ok, proszę spróbuj zresetować telefon i aktywować aplikację jeszcze raz. To zazwyczaj pomaga 😉



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
615
129
19-03-2018
Wiadomość 2 z 4 (6 357 wyświetleń)

Re: Kod atoryzacyjny

Numer telefonu mam aktualny . Telefon też restowałam . Niestety w dalszym ciągu nic to nie dało. Co można dalej zrobić?
Odpowiedz
0 Lajków
Sasetka
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
17-07-2020
Wiadomość 3 z 4 (6 279 wyświetleń)

Re: Kod atoryzacyjny

Niestety, tutaj nie sprawdzę szczegółów. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING - po zalogowaniu lub zadzwoń na naszą całodobową infolinię: 32 357 00 69. Sprawdzimy to dla Ciebie.


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Były moderator
Były moderator icon
427
94
12-04-2017
Wiadomość 4 z 4 (6 220 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zamknięcie IKZE bez wpłat

Dzień dobry,
czy za zamknięcie IKZE przed upływem 12 miesięcy na które nie zostały dokonane żadne wpłaty zostanie pobrana prowizja za zwrot?

13-12-2025
Re: Powrót do starego wyglądu bankowości - AKTUALNA TO STRZAŁ W KOLANO!

Dziękujemy za opinię. Przekazałem ją do zespołu odpowiedzialnego za naszą bankowość.

12-12-2025
Re: Powrót do starego wyglądu bankowości - AKTUALNA TO STRZAŁ W KOLANO!

Witam,

Proszę o powiększenie pola tekstowego "Tytuł" oraz "Nazwa i adres odbiorcy", tak jak to było w starej wersji, a najlepiej umożliwienie opcji powrotu do starego interfejsu. Ten jest nieintuicyjny

...

12-12-2025
Najbardziej pomocni użytkownicy