Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Karta przedpładpłacona dla dziecka a Aplikacja i Apple Pay oraz Google Pay ( w poście również pomysł

Witam. Mam problem z kartą przedpłaconą dla dziecka. Mianowicie chodzi o to, że dziecko nie może sprawdzać stanu karty przedpłaconej czyli np gdy dziecko robi zakupy to nie może potem samodzielnie sprawdzić stanu konta. Proponuje aby państwo dodali aplikacje do waszej oferty dla dziecka np ING junior? Chodzi o to żeby stworzyć aplikacje uproszczoną w której dziecko będzie mogło sprawdzić stan konta i mieć np historie transakcji tak jak w np. Revolut Junior? Myśle że było by to bardzo przydatne dla wielu osób. Albo jeśli państwo nie maja możliwości stworzenia takiej aplikacji to żeby przynajmniej dodać do aplikacji Moje ING możliwość zalogowania się na smartfonie dziecka do uproszczonej wersji żeby mogło np sprawdzać swoje saldo , historie transakcji itp… mam nadzieję że weźmiecie mój pomysł pod uwagę i rozważycie dodanie takiego czegoś do waszej oferty 🙂 myśle że BARDZO WIELU osobom by się to przydało. I również dobrze by było, aby karta przedpłacona ( nie tylko dla dziecka ) była również obsługiwana przez Apple Pay oraz Google Pay. Uważam ze to by było również bardzo przydatne dla DUŻEGO GRONA osób, ponieważ np dziecko zwykle zawsze ma przy sobie telefon wiec było by to bardzo dobre rozwiązanie jeśli np nie weźmie karty z domu. Mam nadzieję że rozważycie dodanie tej opcji i weźmiecie mój pomysł pod uwagę. Wiem ze przydało by się to naprawdę WIELU osobom. Życzę miłego dnia i czekam aż weźmiecie mój pomysł pod uwagę i rozważycie dodaniu obu tych opcji ( przynajmniej tej pierwszej bo moim zdaniem jest BARZO przydatna )


Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Pomysłowyklient
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
0
14-10-2021
Wiadomość 1 z 6 (9 569 wyświetleń)

Re: Karta przedpładpłacona dla dziecka a Aplikacja i Apple Pay oraz Google Pay ( w poście również...

Przesłałem Twój pomysł do osób, które zajmują się rozwojem naszej bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej, jak również wspierających portfele elektroniczne. Aktualnie bankowość internetową zakładamy za zgodą rodzica dla dziecka, które ukończyło już 13 lat. Wgląd do karty przedpłaconej dla dziecka w wieku poniżej 13 lat ma rodzic w swojej bankowości internetowej. W najbliższym czasie nie planujemy zmian w tym zakresie, ale nie wykluczamy tego w przyszłości. Do portfeli elektronicznych typu Google Pay i Apple Pay można aktualnie dodać jedynie karty płatnicze wydane do kont osobistych i firmowych oraz karty kredytowe. Gdy Twoje dziecko skończy 13 lat, to będzie mogło korzystać również z tych form płatności. Wystarczy, że założysz mu wtedy konto Mobi dla dzieci w wieku 13-17 lat Emotikon: Mrugający 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 6 (9 468 wyświetleń)

Re.: Karta przedpładpłacona dla dziecka a Aplikacja i Apple Pay oraz Google Pay ( w poście również p

Hej,

Chciałem podbić ten temat. Autor ma rację, u mnie jest dokładnie ten sam problem. Dziecko nie wie ile ma na karcie. A ciągłe kontrolowanie tego przeze mnie jako przez rodzica jest uciążliwe.
Myślę, że zrobienie apki gdzie tylko będzie się wyświetlało saldo (nawet w formie widgetu) to nie jakiś rocket science.

Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
Maticheck
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
23-09-2023
Wiadomość 3 z 6 (3 992 wyświetleń)

Re: Re.: Karta przedpładpłacona dla dziecka a Aplikacja i Apple Pay oraz Google Pay ( w poście ró...

Dziękujemy za przesłaną sugestię. Dodam, że dziecko może sprawdzić saldo swojej karty przedpłaconej w każdym bankomacie w Polsce, bez dodatkowych kosztów. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 4 z 6 (3 918 wyświetleń)

Re: Re.: Karta przedpładpłacona dla dziecka a Aplikacja i Apple Pay oraz Google Pay ( w poście ró...

Niestety ale z ofertą zatrzymaliście się w początkach poprzedniej dekady . Jeśli chodzi o aplikacje mobilne dla dziecka to odsyłacie do bankomatu zamiast jak w konkurencji uruchomić aplikację Junior, tyle , że zaczęliście likwidować bankomaty u mnie w mieście. I co dziecko ma biegać po kilka kilometrów żeby sprawdzić czy na koncie ma 3 zł?! Żenujące rozwiązanie! Również dotyczy się to innych ofert, np. związanej z karta wirtualną , która nawet nie można użyć w Google Pay gdzie konkrecja oprócz tego oferuje zamówienie do niej karty fizycznej. A o śmiesznym robieniu zdjęć dowodu już mnie wspomnę kiedy już dawno można w innych bakach wykorzystać do tego e-dowód. Z takim podejściem to daleko nie zajedziecie i ja już rozważam zmianę banku na inny , który ma dużo lepsze rozwiązania. Pozdrawiam
Odpowiedz
0 Lajków
adamskk
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
27-10-2023
Wiadomość 5 z 6 (2 564 wyświetleń)

Re: Re.: Karta przedpładpłacona dla dziecka a Aplikacja i Apple Pay oraz Google Pay ( w poście ró...

Dziękujemy za Twoje uwagi. Przekażemy je do odpowiedniego działu. Pozdrawiam Emotikon: Szczęśliwy

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
74
11
03-03-2023
Wiadomość 6 z 6 (2 500 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowe konta w ING

A kiedy jakaś sensowna opcja na płacenie kartą w walutach obcych?

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Czyli dobrze rozumiem? W końcu przyznaliście, że Wasz sposób wprowadzenia obsługi CarPlay jest obecnie całkowicie bezużyteczny?

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy