Odpowiedz

INGMobile

Witam,

 

od dzisiaj nie działa aplikacja INGMobile na iOS. Mam w związku z tym pytanie w jaki sposób mogę korzystać z dostępu do dwóch różnych kont - firmowego i osobistego (mam dwa różne loginy). Aplikacja Moje ING na to nie pozwala. Korzystanie z konta z wykorzystaniem przeglądarki WWW nie jest dla mnie akceptowalnym rozwiązaniem - np. brak powiadomień push o transakcjach.

 

Pozdrawiam

Odpowiedz
0 Lajków
drhl
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
01-07-2018
Wiadomość 1 z 4 (8 404 wyświetleń)

Re: INGMobile

Jeżeli jesteś właścicielem obu kont to możesz zjawić się w dowolnie wybranym oddziale naszego banu. Nasi specjaliści sprawdzą dla Ciebie możliwość podpięcia obu kont pod jeden wspólny login. Rzeczywiście Moje ING Mobile pozwala na dodanie tylko jednego loginu na danym urządzeniu mobilnym. Jest to związane z kwestiami bezpieczeństwa. Ten sam login możesz przypisać do 3 różnych urządzeń. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 2 z 4 (8 301 wyświetleń)

Re: INGMobile

Dziękuję za odpowiedź. Nie jestem właścicielem konta firmowego, więc jak rozumiem "scalenie" loginów nie jest możliwe, i po zmianach wprowadzonych przez ING utraciłem szybki dostęp do konta i bieżących informacjach o wykonywanych transakcjach (jest to dla mnie niezwykle istotna funkcjonalność).

drhl
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
1
01-07-2018
Wiadomość 3 z 4 (8 221 wyświetleń)

Re: INGMobile

Rozumiem. Jeżeli nie jesteś właścicielem konta firmowego lub jest to konto z wieloosobową reprezentacją, to nie możesz podłączyć kont do jednego loginu. Zdajemy sobie sprawę  że taki sposób logowania może być dla Ciebie utrudnieniem. W takiej sytuacji możesz korzystać z aplikacji Moje ING mobile dla jednego loginu, a pozostałe konta obsługiwać przez przeglądarkę mobilną w systemie Moje ING. System został zaprojektowany w wersji RWD czyli automatycznie dostosowuje się do urządzeń mobilnych, zapewniając dostęp do wszystkich funkcji niezależnie od Twojego urządzenia. 


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
630
119
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (8 159 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy