Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Re: Re.: Drenaż baterii w Androidzie 13 - telefony Google Pixel

Nadal pracujemy nad wyprowadzeniem tej sytuacji. Prosimy o cierpliwość.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 31 z 36 (3 837 wyświetleń)

Re: Re.: Drenaż baterii w Androidzie 13 - telefony Google Pixel

Skoro nad tym pracujecie to dlaczego na oficjalne reklamacje (i odwołania od Waszych odpowiedzi) odpowiadacie, że wina jest po stronie telefonu użytkownika?

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
84
36
02-12-2022
Wiadomość 32 z 36 (3 796 wyświetleń)

Re: Re.: Drenaż baterii w Androidzie 13 - telefony Google Pixel

Mam nadzieję, że ogarniecie problem.

Z tego co widzę, to po każdorazowym przeinstalowaniu czy aktualizacji aplikacji drenaż znika... do momentu pierwszej płatności zbliżeniowej i wtedy problem zaczyna się od nowa.

Jeżeli nie potraficie tego naprawić przez tak długi okres, to możliwe, że błąd jest po stronie płatności Google - może wypadałoby, aby wasza ekipa programistów się z nimi skontaktowała i przedstawiła problem?

Odpowiedz
0 Lajków
Danek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
2
14-05-2023
Wiadomość 33 z 36 (3 788 wyświetleń)

Re: Re.: Drenaż baterii w Androidzie 13 - telefony Google Pixel

Google nie ma z tym nic wspólnego ponieważ problem nie występuje podczas używania Google Pay. Jedynie przy użyciu Visy w telefonie (HCE od ING) i BLIK'a zbliżeniowego czyli tych opcji, które "ogarnia" apka ING.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
84
36
02-12-2022
Wiadomość 34 z 36 (3 782 wyświetleń)

Re: Re.: Drenaż baterii w Androidzie 13 - telefony Google Pixel

Przepraszamy za niedogodności. Nasi technicy pracują nad rozwiązaniem tej sytuacji. Jeśli kłopot dotyczy smartfona Samsung, w którym jest zainstalowana klawiatura tej firmy, to prosimy o pobranie poprawki wydanej przez producenta.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 35 z 36 (3 734 wyświetleń)

Re: Re.: Drenaż baterii w Androidzie 13 - telefony Google Pixel

Dobra, opuszczam ten temat i w ogóle opuszczam to forum, bo czytać tego się nie da. Prosząc o zainstalowanie poprawki dotyczącej klawiatury Samsunga sami przyznajcie się do tego, że nie macie zielonego pojęcia co jest przyczyną problemów z Waszą aplikacją.

Podpowiem - problem dotyczy każdego telefonu (nie tylko Samsunga), drenaż baterii dotyczył konkretnie aplikacji klawiatury (a my piszemy o drenażu spowodowanym Waszą aplikacją) i dodatkowo został dawno naprawiony.

 

Wszystkim czekającym na to, aż ING się ogarnie życzę wytrwałości i cierpliwości, a tym mniej cierpliwym mogę jedynie zalecić przesiadkę na iPhone'a. ING Androida nie ogarnia.

Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
84
36
02-12-2022
Wiadomość 36 z 36 (3 730 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Dodam tylko - ze po takich rozmowach z konsultantami czuje sie jak traktowany jak idiota - prosze o wyjasnienie lub kontakt.

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy