Aplikacja mobilna

Odpowiedz

Brak wibracji przy płatności telefonem

Witam. Zmieniłem telefon z LG na Xiaomi i mam mały problem przy płatnościach telefonem poprzez NFC. Mianowicie po przyłożeniu telefonu do terminalu płatniczego nie otrzymuję ani wibracji ani powiadomienia na ekranie jak to było w przypadku telefonu LG. Po prostu nic się nie dzieje. Muszę odsunąć telefon od terminalu żeby zobaczyć na ekranie czy NFC zostało odczytane czy nie. Czy to normalne w przypadku telefonów Xiaomi? Da się coś z tym zrobić?
Odpowiedz
0 Lajków
LukaszING
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
4
20-02-2018
Wiadomość 1 z 4 (441 wyświetleń)

Re.: Brak wibracji przy płatności telefonem

Standardowo powinieneś na ekranie widzieć potwierdzenie, ze transakcja się udała podczas przyłożenia do terminala. Jeśli korzystasz z systemu Android, to spróbuj proszę odinstalować aplikację i pobrać ją od nowa ze Sklep Play. Najlepiej przed pobraniem aplikacji usunąć możliwość płatności telefonem i po ponownej instalacji na nowo ją uruchomić.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
337
65
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (382 wyświetleń)

Re.: Brak wibracji przy płatności telefonem

Zrobiłem zgodnie z zaleceniem i niestety nie pomaga. W dalszym ciągu nie ma żadnego powiadomienia na ekranie telefonu.

Odpowiedz
0 Lajków
LukaszING
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
17
4
20-02-2018
Wiadomość 3 z 4 (339 wyświetleń)

Re.: Brak wibracji przy płatności telefonem

W tej sytuacji proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING lub zgłoś nam sprawę przez infolinię pod numerem 32 357 00 69. Sprawdzimy tę sytuację w naszym systemie. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
KamilaC
Moderator
Moderator icon
183
71
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (271 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING Bank Hipoteczny

Witam Czy coś zadziało się w tym temacie ? Nie mówię o opcji skrócenia okresu kredytowania przez podniesienie wysokości rat Bo to nie jest jedno i to samo .

16-10-2024
Re.: Kredyt hipoteczny

Dzięki Dokładnie tak został przeniesiony .Wydaje mi się ,że nie powinno mieć to wpływu na skrócenie.Znalazlam wczoraj opcje w apce na skrócenie okresu kredytowania ale tylko podnosząc wysokość rat mie...

16-10-2024
Re.: Kredyt hipoteczny

A czy Twój kredyt nie został przeniesiony do ING Banku Hipotecznego? Zobacz: https://spolecznosc.ing.pl/-/Kredyty-hipoteczne/ING-Bank-Hipoteczny/m-p/41221#M10512

16-10-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy