Odpowiedz

Błąd aktywacji aplikacji na komórce

Witam,

 

Dopiero założyłam konto w ING. Mogę zalogować się bez problemu na stronie www. Nie działa za to apka na komórkę.

 

Po ściągnięciu apki i jej otwarciu bez problemu przechodzę przez podanie nicka oraz pesel. Potem dostaję sms z kodem. Potem dzwoni do mnie bank z kolejnym kodem. Po wpisaniu go, apka długo pracuje i ostatecznie wychodzi ekran błędu.

 

Kilkukrotnie restartowałam komórkę (system Android 11) oraz odinstalowywałam i instalowałam ponownie apkę. Ciągle wyskakuje ten sam błąd. Co robić?

Sheutsu
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
13-05-2022
Wiadomość 1 z 4 (5 215 wyświetleń)

Re: Błąd aktywacji aplikacji na komórce

Cieszymy się, że skorzystałaś z naszej oferty Emotikon: Szczęśliwy Prosimy spróbuj jeszcze aktywować aplikację na połączeniu z internetem przez WiFi.

Jeśli to nie pomoże, skontaktuj się z naszą całodobową infolinią +48 32 357 00 69 lub napisz do nas na czacie w Moim ING. Zgłosimy sprawę do serwisu technicznego. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
562
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 4 (5 166 wyświetleń)

Re: Błąd aktywacji aplikacji na komórce

Wyskakuje mi taki sam błąd jak osobie powyżej. Nie mogę aktywować aplikacji na nowym telefonie. Rozmowa z infolinią nic nie dała. Konsultant sugerował, że zamknęłam sesję otwierając apkę z poziomu menu po rozłączeniu rozmowy w trakcie weryfikacji. Otwarcie zminimalizowanej apki nic nie daje. Sesja nie była zamknięta a błąd wyskakuje nadal. Nie pomaga odinstalowanie i ponowne zainstalowanie aplikacji. Porażka.
Odpowiedz
0 Lajków
Iza3
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
16-07-2022
Wiadomość 3 z 4 (4 362 wyświetleń)

Re: Błąd aktywacji aplikacji na komórce

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja Emotikon: Smutny Niestety, tutaj nie jestem w stanie sprawdzić, dlaczego tak się dzieje. Nie mogę też odnieść się do przebiegu rozmowy ze specjalistą. W tej sytuacji proszę, skontaktuj się z nami ponownie. Możesz to zrobić również na czacie w Moim ING (skorzystaj z wersji przeglądarkowej). Specjaliści są dla Ciebie dostępni w dni robocze w godzinach 8:00-24:00 oraz w soboty od 8:00 do 22:00. Przyjmiemy zgłoszenie techniczne.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolB
Moderator
Moderator icon
137
20
02-09-2021
Wiadomość 4 z 4 (4 336 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy