03-11-2021 17:22
Dzień dobry,
Wchodząc w panel kredytu wyświetla się błąd 0000006, problem pojawia się w aplikacji mobilnej i bankowości internetowej na różnych przeglądarkach. Wcześniej zdarzało się to sporadycznie, ale od wczoraj brak poprawy.
03-11-2021 17:39
Mamy zgłoszony ten błąd. Pracujemy nad rozwiązaniem.
29-07-2022 09:47
Ponad pół roku później i błąd nadal uniemożliwia jakąkolwiek akcję czy to na stronie czy w aplikacji. TRAGEDIA!!!
29-07-2022 10:29
Wielu klientów obecnie składa wnioski w Moim ING. W związku z tym mogą pojawić się chwilowe spowolnienia. Proszę, spróbuj ponownie za chwilę.
29-07-2022 11:17 | Edytowano: 29-07-2022 11:19
Bardzo przepraszam ale lubie byc precyzyjny i konkretny.
Panel kredytowy nie ma chwilowych spowolnień tylko wyłożył się i wstać nie może. To, że raz na ileś odświeżeń strona się załaduje tylko to potwierdza.
Poważny bank przygotowałby się na wzmożony ruch, Państwu nie trzeba nawet ataków hakerskich, żeby uniemożliwić korzystania z usług. Kompromitacja. Wysyłam zgłoszenie do UoKiK, jak widać bank woli zapłacić karę zamiast rozbudować infrastrukturę.
Pełnomocnictwo musi zawierać dane osobowe mocodawcy oraz pełnomocnika, które określamy w komunikacie na naszej stronie: https://www.ing.pl/indywidualni/tabele-i-regulaminy/regulaminy/niezbedne-dokumenty
... 08-07-2025Mieszkam za granicą i straciłem dostęp do usług bankowych. Moja żona będzie w Polsce. Mogę powierzyć podpis konsulatowi, ale potrzebuję pustego pełnomocnictwa z banku. Gdzie mogę znaleźć taki plik? Zn
... 08-07-2025Otóż proszę Państwa też miałem taki problem i go rozwiązałem!
Powodem była karta bankomatowa włożona w case do telefonu typu wallet. Tak, dokładnie w to miejsce które jest przeznaczone na karty Otóż o
Użytkownik | Liczba Lajków |
---|---|
22 | |
17 | |
12 | |
8 | |
8 |