Odpowiedz

Re: Re.: Apple Pay

Stawiam na marzec jeśli zdążą z analizą......
Odpowiedz
0 Lajków
Rpiekny
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
37
2
12-03-2018
Wiadomość 461 z 573 (18 619 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Uważam zachowanie Banku za idiotyczne ... przecież wszem i wobec wiadomo, że każda informacje jest lepsza od jej braku :-( Informacje ucina spekulacje a jej brak powoduję prze różne wyobrażanie i fantazje .... szczerze się dziwię osobą zarządzającym ... ale cóż ..

Radecki
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
9
25-09-2018
Wiadomość 462 z 573 (18 616 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Pracujemy nad uruchomieniem usługi cały czas. Nie mamy na teraz nowych wiadomości. O terminach i zmianach będziemy Was informować na bieżąco. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
686
125
04-09-2015
Wiadomość 463 z 573 (18 575 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Cały czas Pani mówi, że o terminach i zmianach będziemy informowani na bieżąco. Chciałbym zauważyć, że ani razu nie zostaliśmy poinformowani, ani o planowanym terminie wprowadzenia usługi, ani o postępach prac. Wiec Pani obietnice są chyba na wyrost.
Odpowiedz
0 Lajków
aksal
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
4
19-06-2018
Wiadomość 464 z 573 (18 568 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay


MonikaC pisze:


To nie jest informacja ... to co napisałaś nie wnosi nic ... zaczyna to przypominać przedwyborcze obietnice ... lepiej nie pisać nic ... albo konkret np. "mamy problemy techniczne i uważamy że usługa powinna zostać uruchomiona wtedy a wtedy ... " " w dalszym ciągu trwają negocjacje z Apple. Zakończą się ..data.. od tego momentu potrzebujemy jeszcze x miesięcy " Doprawdy nie pojmuję dlaczego tak traktujecie swoich klientów ???

Odpowiedz
0 Lajków
Radecki
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
32
9
25-09-2018
Wiadomość 465 z 573 (18 553 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]
Dokładnie, tym bardziej, że to my, klienci tworzymy ten bank. Nieważne, czy mamy zdeponowane kilka, czy kilkadziesiąt tysięcy lub nawet miliony złotych… jesteśmy zbywani przez ING nic niemówiącymi, powtarzającymi się komentarzami. Ręce opadają… to jest nawet przykre…
Odpowiedz
0 Lajków
aksal
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
6
4
19-06-2018
Wiadomość 466 z 573 (18 511 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

[ Edytowane ]

@MonikaC

Ale wy tak na serio. Macie jeszcze "odwagę" kopiować i wklejać te same treści co pół roku temu?

 

A najzabawniejsze w tym wszystkim jest, że data jest odleglejsza niż nam się wydaje i okaże się, że to jednak końcówka Q1/2019 będzie 

 

---
Lemur
Odpowiedz
0 Lajków
LEMUR
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
44
16
20-06-2018
Wiadomość 467 z 573 (18 421 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

„Liczą się ludzie” ;D ja tam obstawiam że w 2019 wprowadzą Apple Pay Emotikon: Szczęśliwy trzeba być dobrej myśli! Byle przed kolejnymi świętami Bożego Narodzenia i będzie git Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 468 z 573 (18 354 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Odpowiedz
0 Lajków
mario_161
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
65
19
20-06-2018
Wiadomość 469 z 573 (18 284 wyświetleń)

Re: Re.: Apple Pay

Ehhh i znowu dłużej przyjdzie czekać.

Odpowiedz
0 Lajków
Stanislaw1988
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
25
0
15-12-2016
Wiadomość 470 z 573 (18 233 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Re: Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie. 

16-06-2026
Problem z płatnościami zbliżeniowymi BLIK

Witajcie.
Mam od jakiegoś czasu problem przy każdej próbie płatności zbliżeniowo blikiem. Mianowicie, przy próbie zapłacenia smartfonem zawsze najpierw odblokowuję ekran odciskiem palca (taki jest wymó...

16-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy