Odpowiedz

Aplikacja w app gallery

Czy planujecie państwo udostępnić aplikację w app gallery? Niestety korzystanie z blika na telefonach Huawei jest niemożliwe przez państwa bank.
Odpowiedz
0 Lajków
Luk241088
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
25-01-2022
Wiadomość 1 z 3 (4 067 wyświetleń)

Re: Aplikacja w app gallery

Obecnie nie planujemy udostepnienia naszej aplikacji w AppGallery. Niemniej jednak zgłoszę Twoją sugestię do odpowiedniego działu. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
73
11
03-03-2023
Wiadomość 2 z 3 (3 997 wyświetleń)

Re.: Aplikacja w app gallery

mojeING działa, ale dopiero jak sklonujesz aplikację z innego telefonu z Androidem, za pomocą Phone Clone, oficjalnej apki Huawei. Wersja z GBox / Gspace jest specjalnie blokowana przez ING. Nie oczekuj że bank z kapitałem usa wprowadzić coś dla użytkowników korzystających według niż ze szpiegowskich, niebezpiecznych chińskich urządzeń XD Przykre że przez idiotyczne spiny międzynarodowe tracą niewinni ludzie.
Odpowiedz
0 Lajków
Czerwony150
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-01-2024
Wiadomość 3 z 3 (1 125 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Re: Re.: Nowy wygląd Mojego ING

Kolejna aktualizacja i 0 poprawionych błędów. Wklejam jeszcze raz listę problemów, dopóki nie dostaną naprawione:

1. Dalej są ***iane reklamy przed produktami, które posiadam
2. Gdy mam tylko jedno kont...

18-03-2024
Konieczność ponownej aktywacji aplikacji

Witam,

 

Przez dłuższy czas nie używałem aplikacji, ale mało przezornie ją zaktualizowałem, po czym nie mogę się normalnie zalogować.

Po włączeniu apki jedyne opcje do wyboru to:

1. Aktywuj aplikację,

2. Z

...

18-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy