Odpowiedz

Aplikacja w app gallery

Czy planujecie państwo udostępnić aplikację w app gallery? Niestety korzystanie z blika na telefonach Huawei jest niemożliwe przez państwa bank.
Odpowiedz
0 Lajków
Luk241088
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
5
0
25-01-2022
Wiadomość 1 z 3 (4 374 wyświetleń)

Re: Aplikacja w app gallery

Obecnie nie planujemy udostepnienia naszej aplikacji w AppGallery. Niemniej jednak zgłoszę Twoją sugestię do odpowiedniego działu. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
SebastianM
Moderator
Moderator icon
77
11
03-03-2023
Wiadomość 2 z 3 (4 304 wyświetleń)

Re.: Aplikacja w app gallery

mojeING działa, ale dopiero jak sklonujesz aplikację z innego telefonu z Androidem, za pomocą Phone Clone, oficjalnej apki Huawei. Wersja z GBox / Gspace jest specjalnie blokowana przez ING. Nie oczekuj że bank z kapitałem usa wprowadzić coś dla użytkowników korzystających według niż ze szpiegowskich, niebezpiecznych chińskich urządzeń XD Przykre że przez idiotyczne spiny międzynarodowe tracą niewinni ludzie.
Odpowiedz
0 Lajków
Czerwony150
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-01-2024
Wiadomość 3 z 3 (1 432 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witam! Mam dziwny problem z aplikacją Moje ING. Od dzisiaj rana podczas próby włączenia aplikacji, zaczyna się ona szybko odświeżać a przy tym odtwarza się dźwięk jakiegoś powiadomienia i wibracja. (I...

17-04-2024
ubezpieczenie nieruchomości

10 każdego miesiąca ING pobiera mi składkę za ubezpieczenie nieruchomości. 17 kwietnia wypowiedziałem polisę aby zwiększyć wartość nieruchomości i podpisałem nową polisę. Dzień później pobrano mi pono...

17-04-2024
Zeskanuj i zapłać

Witam!

 

Kiedy można się spodziewać wdrożenia bardzo przydatnej funkcji Zeskanuj (QR) i zapłać?

17-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy