Odpowiedz

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Dziękuję za informację i liczę, że w niedługim czasie pojawią się możliwości płacenia zegarkami Samsung z systemem Tizen. Pozdrawiam.

nismo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
3
06-07-2017
Wiadomość 51 z 59 (5 331 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Jak widzę temat płatności zegarkami samsung jest wałkowany od kilku lat i pomimo ,że jest to bardzo popularny sprzęt i dobrej jakości , bank nie wychodzi na przeciw szerokiej rzeszy swoich klientów aby ułatwić im funkcjonowanie w nowoczesnym świecie, od kilkunastu lat korzystam z usług ING i zawsze cenię sobie funkcjonowanie aplikacji ING zarówno w internecie jak i w telefonach, zostańcie liderem i uwolnijcie płatności przez galaxy watch od samsunga!!

Mmarco
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
1
10-11-2020
Wiadomość 52 z 59 (5 046 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

@Mmarco Rozumiemy zapotrzebowanie na nowoczesne metody płatności. Jednym z warunków udostępnienia ich, jest możliwość udostępnienia przez samego dostawcę. Niestety, na terenie kraju Samsung tego nie robi Emotikon: Smutny

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 53 z 59 (5 015 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

@MirosławP, w poprzedniej wiadomości zaproponowałem rozwiązanie. Skoro Samsung Pay nie został udostępniony i nie wiadomo kiedy się pojawi to warto wykonać samemu krok i wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów. Poniżej wklejam moją propozycję z dnia 22.09.2020.

 

Zgłaszam pomysł stworzenia aplikacji Moje ING na system operacyjny Tizen, który znajduje się w zegarkach Samsung. W ten sposób użytkownicy otrzymają dostęp do bankowości oraz do płatności bezdotykowych NFC. Ewentualnie prostsza opcja to stworzenie aplikacji Moje ING dla systemu Tizen, która pozwoli wyłącznie na dokonywanie płatności bezdotykowych NFC bez dostępu do większości funkcji bankowych.
Odpowiedz
0 Lajków
nismo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
3
06-07-2017
Wiadomość 54 z 59 (5 008 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

@nismo Dziękujemy za wiadomość. Przekazaliśmy już Twój pomysł do naszego zespołu. Możliwe, że kiedyś pojawi się takie rozwiązanie. Pozostaje cierpliwie czekać.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 55 z 59 (4 982 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

@MateuszF, dziękuję za odpowiedź. Jak tylko pojawią się jakieś wieści odnośnie mojej propozycji to bardzo proszę o informację.

Odpowiedz
0 Lajków
nismo
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
18
3
06-07-2017
Wiadomość 56 z 59 (4 978 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Może blik na zegarek Samsung
Odpowiedz
0 Lajków
MarekH
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
0
25-07-2018
Wiadomość 57 z 59 (4 404 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Mijają lata, a zegarkiem Samsung z telefonem Android dalej nie można zapłacić... Będzie kiedyś aplikacja czy tak przez kolejne lata będziecie zwodzić, że może coś będzie?!

Odpowiedz
0 Lajków
KMBakPL
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-03-2021
Wiadomość 58 z 59 (4 205 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja na zegarek

Usługi płatności przez Samsung Pay nie są przez tę firmę rozwijane w Polsce. Na ten moment trudno nam odpowiadać za plany wdrożenia płatności przez firmę zewnętrzną. 

 

***

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła,

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
NataliaKr
Moderator
Moderator icon
408
81
18-01-2021
Wiadomość 59 z 59 (4 180 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Trzymam kciuki za pozytywną i szybką decyzję dla Ciebie 🙂

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy