Odpowiedz

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

JAK TO ZROBC NA TELEFONACH huawei KTORE OD 1,5 ROKU NIE MAJA WSPARCIA GOOGLE, CZY WY NAS POWAZNIE TRAKTUJECIE 

Odpowiedz
0 Lajków
elektrosawa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
26-10-2022
Wiadomość 61 z 75 (6 605 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING na Huawei

No niestety, chyba Bank nie bierze swoich klientów poważnie, nie od dzisiaj wiadomo że nowe telefony Huawei nie mają dostępu do usług Google, żeby używać aplikacji moje ING robiło się klonowanie ze starego telefonu Huawei albo używało innych źródeł do ściągnięcia aplikacji.

Jakoś nikomu to nie przeszkadzało i Bank się cieszył że ma klienta - nagle co?? już jesteśmy be??

Jakby przeczytać cały ten wątek to od początku są obietnice że coś zrobią z udostępnieniem aplikacji w AppGallery i co??

Jestem klientem banku od 1999 roku, z aplikacji mobilnej korzystam od samego początku jak tylko pozwolił mi na to typ telefonu, niepoważne by było żeby z tego powodu zmieniać bank ale racjonalnie - wyjdzie to taniej niż wymiana telefonu który na dodatek jeszcze spłacam.
Dodam że do tej pory aplikacji używałem po kilka razy dziennie, nie były to jednostkowe użycia które mógłbym wykonać na komputerze "przy okazji"
abiernat71
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
5
26-10-2022
Wiadomość 62 z 75 (6 572 wyświetleń)

Re.: Aplikacja ING na Huawei

Jakbym miał się tak bawić to wolę od razu zmienić bank, tym bardziej że obecnie nawet nie trzeba z domu wychodzić żeby konto założyć.
Nie trzymają mnie z bankiem żadne zobowiązania, więc to będzie krótka piłka jeśli problem nie zostanie pozytywnie zalatwiony i skończy się nasza 23 letnia współpraca.
Odpowiedz
0 Lajków
abiernat71
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
5
26-10-2022
Wiadomość 63 z 75 (6 484 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

Hej,
fajnie, że sobie poradziłeś ale nie daje to nadziei na przyszłość aby spokojnie można było korzystać z apki bez cudowania. ING woli przyoszczędzić na obsłudze klienta to będzie traciło klientów. Mi bo dzisiejszej blokadzie apki zostaje przelanie środków do innego banku i powiedzieć im "papa". Nawet PKO BP ma swoją natywną apkę IKO w app gallery czyli ING jest zapóźniony technologicznie, dziady!

Odpowiedz
0 Lajków
Satrapa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
3
11-03-2021
Wiadomość 64 z 75 (6 356 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

tak, mimo że sobie poradziłem, to ja też rozważam zmianę banku

Odpowiedz
0 Lajków
portalpalabre
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
26-10-2022
Wiadomość 65 z 75 (6 381 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

Normalnie powrót do przeszłości... Pamiętam jak na Commodore 64 trzeba było wgrywać cracki i inne patchery żeby program uruchomić...
Odpowiedz
0 Lajków
maciek213
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
12
4
15-03-2021
Wiadomość 66 z 75 (6 342 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

[ Edytowane ]

Fajnie by było, gdyby ktokolwiek z zainteresowanych (ING) odezwał się i przedstawił "swoje" argumenty - czemu chcą stracić klientów.

Widać maja nas totalnie w nosie, parzą ich nasze pieniądze i mają gdzieś nasze problemy a widać że wszyscy chcą jakoś to rozwiązać ale nie tędy droga. Nie każdy ma wiedzę i umiejętności w  "hakowaniu" aplikacji, tylko po to żeby czytający te posty moderatorzy kombinowali jak temu zaradzić (zablokować zmodyfikowane apki) - to chyba nie te czasy

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
abiernat71
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
6
5
26-10-2022
Wiadomość 67 z 75 (6 313 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

Ze względów bezpieczeństwa, usuwamy wszystkie linki i posty zachęcające do instalacji aplikacji z nieautoryzowanych źródeł. Korzystanie z nich może być niebezpieczne dla naszych klientów. Nie udostępniamy naszej aplikacji w sklepie Huawei AppGallery. Aplikacja Moje ING mobile dostępna w innych sklepach niż App Store i Google Play pochodzi z niesprawdzonego źródła. Nie należy jest instalować ze względów bezpieczeństwa. Jeśli nie ma możliwości, by zainstalować aplikację z autoryzowanego sklepu, można korzystać z Mojego ING w przeglądarce na swoim telefonie.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 68 z 75 (6 228 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

Cześć, biorąc pod uwagę odpowiedź, chciałem tylko dla potomnych napisać, że istnieje rozwiązanie, i zapewne googlując znajdziecie do niego odnośnik, natomiast zostało ono bezwstydnie usunięte z tego forum, z powodem tak jak w poście powyżej. Do znalezienia na GitHubie (drogi moderatorze, to nie są żadne linki...).

Odpowiedz
0 Lajków
portalpalabre
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
26-10-2022
Wiadomość 69 z 75 (6 186 wyświetleń)

Re: Re.: Aplikacja ING na Huawei

Moderator robi za adwokata diabła, nie będzie apki na Huaweia bo nie i już. Dwa lata się przyglądali sprawie i wyszło, że nie warto ale nie napiszą tego wprost.

Odpowiedz
0 Lajków
Satrapa
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
3
11-03-2021
Wiadomość 70 z 75 (6 144 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Ile lat wstecz ING bierze pod uwagę w ryczałcie?

biorą 2 ostatnie lata + kwartał bieżącego.

 

Martyna, you are useless.

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

A i zapomniałem dopisać, jak będziesz w oddziale to koniecznie na miejscu upewnij się czy odblokowali dostęp. Bo ja się musiałem wracać i wszystko zajęło blisko 2 godziny. 

29-03-2024
Re.: zablokowany dostep do konta - koniecznosc wizyty w banku?

Niestety w ING to częsta praktyka, blokują za byle co, ja i moja rodzina mieliśmy blokady m.in za instalacje aplikacji moje ING po raz pierwszy. Najlepsze, że tłumaczyli się tym, że nastąpiła instalac

...

29-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy