Odpowiedz

Android Pay

Witam , 

Jestem zainteresowany płatnościami zblirzeniowymi za pomocą technologi HCE i mam dwa  pytania odnoście przyszłości i planów ING odnoście tej technologi.

Pierwsze pytanie,  o Usługe od googla a mianowicie Android Pay która najprawdopodobnie wystartuje za kilka dni a mianowicie  16-11 br.

Moje pytanie brzmi czy ING Bank bedzie "wspólpracował " z Adndroid Pay a jesli tak czy może to nastąpić z dniem uruchomienia Usługi w Polsce?

 

Kolejne pytanie dotyczy płatnośći HCE zapowiadanych w aktualizacji aplikacji mobilnej , czy znany jest już termin wdrożenia HCE do funkcjonalności aplikacji ?

 

Z góry dziękuje za odpowiedź. 

Pozdrawiam 

Kamil

Odpowiedz
0 Lajków
jajus
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
0
13-11-2016
Wiadomość 1 z 203 (39 194 wyświetleń)

Re.: Android Pay

@jajus Nie planujemy obecnie wprowadzenia usugi Android Pay, natomiast płatności HCE wprowadzimy na przełomie roku. Dokładnego terminu wdrożenia tej metody płatności jeszcze nie znamy.

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
227
12-10-2015
Wiadomość 2 z 203 (39 109 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Czyli już mogę przenosić konto do innego banku, tak jak przynajmniej z dziesięciu moich znajomych, miarka się przebrała. Dość, że w wiekszośći ING goni inne banki, aplikacja mobilna ładuje się powoli, to jeszcze nie zamierza wprowadzić Android Pay na któty tak długo czekam. Porażka.

Tomecki
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
7
14-11-2016
Wiadomość 3 z 203 (39 096 wyświetleń)

Re.: Android Pay

To prawda, ING mocno spalo w ostatnich latach. Jestem geekiem, gonie kazde nowinki technologiczne i boli mnie ze musze nosic ciagle karte ze soba kiedy rozne inne banki w Polsce juz dawno wprowadzily platnosci HCE. Dawalem ING czas do konca wakacji ale widac ze postepu nie ma, w grudniu zapewne dostaniemy info ze trzeba czekac nastepne 3 miesiace czy wiecej.

 

Takze zamkne wszytskie moje rachunki, osobiste i firmowe, mam tego dosyc. Nie po to mam smartfona z NFC zeby z tego nie korzystac. Wstydzcie sie ING, a kiedys byliscie przykladem fajnego internet friendly banku.

destroyerpl
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
15-11-2016
Wiadomość 4 z 203 (38 984 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Android Pay oficjalnie w Polsce. Kiedy ING zamierza dołączyć do banków obsługujących, gdyż z tego co piszą, to na razie Was nie ma Emotikon: Smutny
http://antyweb.pl/android-pay-oficjalnie-w-polsce-w-koncu-mamy-prawdziwe-platnosci-mobilne/

Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 5 z 203 (38 924 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Witam,

Skoro ING nie planuje wprowadzenia usługi Android Pay i w dalszym ciągu podtrzymuje wprowadzenie swojego HCE, proszę tylko o jedną informację. Czy jest jakakolwiek szansa na wprowadzenie Samsung Pay? Jeśli nie, przy najbliższej okazji składam wniosek o zamknięcie konta. Chyba, że mnie zaskoczycie i jakimś cudem wasza usługa będzie wspierać urządzenia noszone firmy Samsung. ING, bank który naprawde szedł z duchem czasu, niestety teraz musi gonić konkurencję, rezygnuje z wielu możliwości które już są na rynku i klienci innych banków już z nich korzystają, na rzecz swoich rozwiązań (których wprowadzenie niestety zajmuje zbyt wiele czasu). Podejmowanie decyzji za klienta w kwestii jak ma płacić, nie jest dobrym rozwiązaniem. Tak samo jak czekałem na możliwość logowania się do waszej aplikacji dla systemu Android odciskiem palca, ale chyba na to też już nie ma co liczyć.

Pozdrawiam.

 

Nie zakładam osobnego tematu, bo chyba już się domyślam odpowiedzi.

paramount
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
17-11-2016
Wiadomość 6 z 203 (38 806 wyświetleń)

Re.: Android Pay

@paramount a po co Ci Samsung Pay skoro będzie Android Pay i HCE?

Poza tym, Samsung na razie nie kwapił się z wprowadzeniem tej usługi do naszego kraju, więc nie ma szans na to, żeby ING ją oferowało.
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 7 z 203 (38 756 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Cześć,
analizujemy i rozważamy wdrożenie Android Pay. Jednak nie mamy jeszcze dokładnego terminu wdrożenia. Będziemy Was informowac na bieżąco jak tylko coś się wyjaśni w tej sprawie.
NataliaJ
Pracuję w ING
Pracuję w ING icon
40
10
20-05-2016
Wiadomość 8 z 203 (38 682 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Dzięki za info. Przyznam, że choć jestem dość zadowolonym klientem ING już od kilku lat to brak planów na wprowadzenie obsługi Android Pay brzmi bardzo zniechęcająco i zacząłem myśleć o zmianie banku... W jaki sposób mogę śledzić postępy w tym temacie?
Odpowiedz
0 Lajków
scope
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
17-11-2016
Wiadomość 9 z 203 (38 582 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Możesz co jakiś czas się z nami skontaktować w dowolny dla Ciebie sposób w tej sprawie. Jeśli będziemy mieli taką informację, z pewnością się nią podzielimy.
**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 10 z 203 (38 570 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Błędna obsługa prośby o przelew BLIK

Błąd nie jest po naszej stronie, lecz tak jak słusznie zauważyłeś po stronie mBanku. Według informacji, jakie pozyskaliśmy, zostanie niebawem również poprawiony. Dziękujemy za zgłoszenie.

19-03-2024
Re: Aplikacja mobilna i narzędzia śledzące innych firm

Bo to nie jest natywna aplikacja, to tylko lekko zmodyfikowany widok strony mobilnej umieszczony w „aplikacji”.

19-03-2024
Re: Re.: Warunki polisy ubezpieczeniowej nieruchomości

,"Wymóg ubezpieczenia od powodzi dotyczy umów podpisanych od 12 marca 2023 r. - potrzeba zapewnienia zabezpieczenia ryzyka powodzi "

Ale jakich umów? Kredytowych? Ubezpieczeniowych?

Co znaczy "stare" um...

19-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy