Odpowiedz

Re.: Android Pay

Zastanawiam się jak możesz porównać rozwiązanie takiego giganta jak Google wspierane w wielu krajach przez banki kontra własną aplikacja HCE, gdzie tu porównanie, gdzie uniwersalnosc rozwiązania.

Plus to ze nie ma się co zastanawiac nad 'przyjęciem' Android Pay, nowoczesne, latwe w obsłudze, popularne w krajach rozwiniętych a dodatkowo już od dawna dzialajace. Po co wymyślać koło na nowo skoro to już działa?
Odpowiedz
0 Lajków
destroyerpl
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
2
15-11-2016
Wiadomość 31 z 203 (24 740 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Z HCE to podejrzewam, że oni nie mogą sobie poradzić z tym jak płacić offline jak to jest w innych aplikajcach bankowych, bo moje ing działa tylko online. I jezeli nie rozwiążą tego problemu, to wprowadzając HCE w aplikacji bedą daleko za resztą. Nie bedziesz miał zasiegu w sklepie i będziesz mógł zapomnieć o całej tranzakcji. Apropo Android Pay, to trzeba być tumanem, żeby nie wierzyć w sukces tej aplikacji, która jest skazana na sukces. Podejrzewam, ze jak wejdzie do Polski Samsung Pay, to wszyscy posiadający telefon tej firmy, jak np. ja, na pewno bedą z niej korzystali, bo można placić nie tylko prze NFC, ale rownież przez czytnik magnetyczny, a jeszcze sporo jest takich terminali, jak choćby samoobsluga w Tesco. Pod wieloma wzgledami ING wyprzedza inne banki, ale pod wzgledem nowych technologi placenia, grzeje tyły. A sądzę, ze aplikacja moje ing jeszcze dlugo będzie miała dużo do życzenia względem sprawnego działania. Jest duzo lepiej w wersji 2.0.1, ale jeszcze długa droga przed nią. I nie ma sie dziwić odpowiedzią konsultantów, ze dziękują za opinię i cały czas pracują nad jej udoskonaleniem, bo w sumie co mają pisać. Pewnie i tak już sami są rozgoryczeni całą sytuacją i że wszystko tak sie ciągnie długo.

Odpowiedz
0 Lajków
Tomecki
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
8
7
14-11-2016
Wiadomość 32 z 203 (24 414 wyświetleń)

Re.: Android Pay

No cóż... na razie to będę się cieszył, jeśli HCE zacznie działać wyłącznie online - ale będzie działać. Potem będzie czas na dopracowywanie...
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 33 z 203 (23 445 wyświetleń)

Re.: Android Pay


Wczoraj zapomniałem portfela na siłownię., z paniami w recepcji jakoś poszło 😀, no ale w sklepie miałem tylko telefon i kupić nic nie mogłem, a czemu ? Bo bank jeszcze nie wprowadził android Pay? Czy ktoś zna jakiś przybliżony termin wprowadzenia tej opcji?
Odpowiedz
0 Lajków
Lolo
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
1
18-01-2017
Wiadomość 34 z 203 (23 199 wyświetleń)

Re.: Android Pay

[ Edytowane ]

Jeżeli masz tylko telefon i naszą aplikację mobilną to możesz płacić kodami BLIK. Najpierw planujemy wprowadzić płatności mobilne HCE.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 35 z 203 (23 173 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Tylko płacenie BLIK jest niebezpieczne , płacąc w sklepie przy kasie muszę wpisać PIN do aplikacji przy obcych osobach plus 10 kamerach. Ta opcja płacenia będzie bezpieczniejsza w momencie kiedy wprowadzicie logowanie odciskiem palca. Niestety tego też jeszcze nie macie (chodzi o androida)
Odpowiedz
0 Lajków
Lolo
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
1
18-01-2017
Wiadomość 36 z 203 (23 111 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Nie wiem jak Ty korzystasz z telefonu, ale ja bez problemu mogę zasłonić klawiaturę, by wpisać PIN do aplikacji...
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 37 z 203 (23 106 wyświetleń)

Re.: Android Pay

No to super mam nadzieję że 100 na 100 razy udaje się dobrze wszystko zasłonić i nie wyglądać przy tym jak dziwolag. Dodatkowo większość ludzi nie zabezpiecza tak dobrze pinu. Ja tylko chce wskazać podatność tej formy płatności.
Odpowiedz
0 Lajków
Lolo
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
1
18-01-2017
Wiadomość 38 z 203 (23 100 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Żadna forma płatności nie jest w 100% bezpieczna. Trzeba cierpliwie czeka na HCE, a potem Android Pay...
Odpowiedz
0 Lajków
Tymcio
Zaprawiony analityk III
Zaprawiony analityk III icon
186
35
26-09-2016
Wiadomość 39 z 203 (23 098 wyświetleń)

Re.: Android Pay

Wiem , ale mam nadzieję że ING weźmie się i ogarnie temat tego głupiego odcisku palca, tym bardziej że na iOS on od dawna jest.
Odpowiedz
0 Lajków
Lolo
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
35
1
18-01-2017
Wiadomość 40 z 203 (23 088 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Bezpieczeństwo pieniędzy naszych klientów jest bardzo ważne. Posiadany szereg zabezpieczeń oraz nieustannie pracujemy nad nowymi rozwiązaniami, które są zgodne z najnowszymi standardami bezpieczeństwa

...

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy