Sposoby na oszczędzanie

Odpowiedz

Visa Oferty - błąd wyświetlania ofert

Od 2 tygodni mam problem z wyświetlaniem się aktywnych ofert Visa zarówno w bankowości internetowej jak i aplikacji mobilnej.

 

W bankowości internetowej najpierw wyświetlała się tylko część ofert a reszta nie i jest komunikat cyt. "coś poszło nie tak" i niżej "Spróbuj ponownie". Po kilkukrotnym kliknięciu w "Spróbuj ponownie" komunikat znikał i dalej wyświetlała się tylko część ofert. Ostatnio jest jeszcze gorzej, bo nie wyświetlają się żadne oferty, tylko wyżej wspomniane komunikaty.

 

W aplikacji mobilnej mogę podejrzeć tylko 4-5 aktywnych ofert (po dojściu do 4-5 ofert, aplikacja zawiesza się i wyświetla tylko pierwszą ofertę). Teraz też jest gorzej, po aplikacja wyświetla tylko pierwszą ofertę i od razu blokuje się.

 

Problemy były zgłaszane na infolinii, wszelkie porady, żeby sprawdzić na innych urządzeniach czy zmienić przeglądarkę czy wszystko zaktualizować nie przynoszą żadnego skutku. Reklamacja została złożona, ale do tej pory nic się nie wyjaśniło i nikt nie potrafi pomóc.

 

Ponieważ korzystam z ofert Visa, to chciałbym zapytać, czy bank może sprawdzić (skoro sam nie mam takiej możliwości) i przekazać mi, jakie są dla mnie aktualnie aktywne oferty Visa? Chciałbym dalej korzystać z usługi i oszczędzać w trudnych czasach. Swoją drogą przykre jest, że bank nie może uporać się z prostym błędem technicznym do naprawy.

 

Odpowiedz
0 Lajków
Kuba
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
46
7
02-08-2016
Wiadomość 1 z 5 (6 198 wyświetleń)

Re: Visa Oferty - błąd wyświetlania ofert

Chciałabym Ci pomóc, jednak niestety, przez Społeczność nie mamy wglądu w szczegóły Emotikon: Smutny Nie możemy również sprawdzić, jakie oferty sie wyświetlają na Twoim koncie. Dobrze, że złożyłeś już reklamację w tym temacie. Czekaj proszę na naszą odpowiedź. Mam nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni. 

Możesz również napisać do nas na czacie w Moim ING. Sprawdzimy, na jakim etapie jest reklamacja. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartynaC
Były moderator
Były moderator icon
427
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 5 (6 153 wyświetleń)

Re: Visa Oferty - błąd wyświetlania ofert

Od tygodnia czasu wszystko jest już w porządku, wszystkie oferty Visa wyświetlają się, tak jak powinny.

I co ciekawe, kilka dni później przyszła odpowiedź na reklamację, cyt.:

"Błąd z przeglądaniem ofert w programie Visa oferty jest nam znany i pracujemy nad jego wyprowadzeniem. Niestety termin naprawy jest odległy. Możemy go wyprowadzić w drugiej połowie roku."

 

Cóż, dobre wiedzieć, że dalej może być coś nie tak w przyszłości.

 

 

 

 

Odpowiedz
0 Lajków
Kuba
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
46
7
02-08-2016
Wiadomość 3 z 5 (5 406 wyświetleń)

Re: Visa Oferty - błąd wyświetlania ofert

[ Edytowane ]

Tylko teraz mam inny problem.

Aktywnie i często korzystam z ofert Visa i przez to, że przez kilka tygodni nie miałem wglądu do ofert, to nie wiem, z których ofert mogę skorzystać (na zasadzie, że pierwszy raz korzystam z danej oferty), a z których nie (skorzystanie drugi raz z tej samej oferty wiąże się z brakiem uzyskania rabatu)?

 

Na infolinii nie mogą mi pomóc, bo nie mają wglądu do moich ofert Visa i twierdzą, że sam powinienem to kontrolować. Pilnuje tego, aby korzystać tylko raz z intersujących mnie ofert, ale nie mając wglądu do ofert przez dłuższy czas (nie ze swojej winy), nie ma szans, żeby mieć orientację, z których ofert już skorzystałem (zwłaszcza, że oferty potrafią szybko znikać i w ich miejsce pojawia ta sama, ale już nową z datą do wykorzystania). Pytanie, czy ktoś może sprawdzić i zweryfikować, które oferty Visa dadzą mi rabat na zasadzie skorzystania z nich pierwszy raz?

Odpowiedz
0 Lajków
Kuba
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
46
7
02-08-2016
Wiadomość 4 z 5 (5 403 wyświetleń)

Re: Visa Oferty - błąd wyświetlania ofert

Przepraszam, że tak długo czekałeś na naszą odpowiedź. Warunki oferty są jedynie w jej opisie.
Jeśli „wykorzystasz” ofertę, to ona nie zniknie z listy. Powinieneś o tym pamiętać. Ewentualnie możesz wspomóc się sprawdzeniem w zakładce „wykorzystane”, w której są wypisane transakcje zaliczone w programie.
Jeśli nie widzisz od razu wszystkich ofert powinieneś poczekać chwilę – lista ładuje się dosyć długo.
Jeśli nie widzisz oferty, a myślisz, że taka jest w programie, to nie skorzystasz z niej „nieświadomie”, bo oferta musi być wyświetlona – wtedy się aktywuje. My nie możemy też sprawdzić i aktywować dla Ciebie takiej oferty.
 -----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
Odpowiedz
0 Lajków
MonikaC
Moderator
Moderator icon
634
119
04-09-2015
Wiadomość 5 z 5 (5 066 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Zablokowane konto internetowe - brak możliwości używania konta w jakikolwiek sposób

Cały czas pisze na czacie o odblokowanie konta i ponaglam myślałam że jesteście fajnym bankiem ale teraz już nie wiem pieniądze dzieci zablokować żal jedyne środki

18-07-2024
Re.: Zablokowane konto internetowe - brak możliwości używania konta w jakikolwiek sposób

Skontaktuj się z nami pod numerem 32 357 00 69 lub na czacie w Moim ING, jeśli możesz się zalogować do usługi. Przez forum nie możemy sprawdzić informacji o Twoim koncie.

18-07-2024
Re.: Zablokowane konto internetowe - brak możliwości używania konta w jakikolwiek sposób

Witam ja mam zablokowane konto od wczoraj a są na nim środki od dzieci nie mam dostępu by je wypłacić nawet nie wiem za co

18-07-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy