Odpowiedz

Robot inwestycyjny

Witam. Mam pytanie związane z usługą inwestowania za pomocą robota. Od około 2 tygodni każdego dnia jestem na większym minusie. Zdaję sobie sprawę, że teraz jest to spowodowane sytuacją na świecie wywołaną przez wojnę. Czy powinnam zakończyć tą usługę?
Odpowiedz
0 Lajków
Justyna1819
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-03-2022
Wiadomość 1 z 5 (11 118 wyświetleń)

Re: Robot inwestycyjny

Witaj, 
inwestowanie w fundusze niesie ryzyko utraty pieniędzy. Robot inwestujący to inteligentne oprogramowanie, które wyręcza Cię w inwestowaniu i związanymi z nim czynnościami obsługowymi. Realizuje przy tym strategię, ustaloną na podstawie wyniku Twojej ankiety inwestycyjnej. Raz na 3 miesiące robot automatycznie dopasowuje skład Twojego portfela, aby utrzymać ryzyko na poziomie, który akceptujesz.

Fundusze to najczęściej inwestycja długoterminowa. Natomiast możesz zawsze zakończyć inwestowanie. Decyzja należy do Ciebie.


-------------

Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.

MonikaC
Moderator
Moderator icon
626
119
04-09-2015
Wiadomość 2 z 5 (11 089 wyświetleń)

Re.: Robot inwestycyjny

jeżeli Twój horyzont inwestycyjny jest krótszy niż 5 lat to IMO pakowanie się w fundusze nie ma sensu. To nie jest usługa dla krótkodystansowców. 

Odpowiedz
0 Lajków
Weisschwartz
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
6
13-07-2017
Wiadomość 3 z 5 (10 306 wyświetleń)

Re.: Robot inwestycyjny

Trzymałem 19lat 20% na minusie. Pani w banku powtarzała na pewno w końcu odbiją ,jakoś nie odbiły.

lopez
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
06-01-2023
Wiadomość 4 z 5 (7 742 wyświetleń)

Re.: Robot inwestycyjny

Największą zaletą funduszy aktywnych prowadzonych przez TFI jest to, że nie trzeba ich kupować Emotikon: Mrugający Też unikam jak ognia, już lepsza lokata Emotikon: Szczęśliwy A na pewno etfy.

Odpowiedz
0 Lajków
Weisschwartz
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
6
13-07-2017
Wiadomość 5 z 5 (7 317 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Gratuluję i bardzo dziękuje za informację Emotikon: Szczęśliwy

28-03-2024
Re: Kupno biletów przez CarPlay - czy to żart

Niestety całe ING, tam gdzie nie trzeba to wielce dbają bezpieczeństwo, tak jak z tym CarPlay wymagającym odblokowania tel, albo jak aktywujesz U2F w aplikacji to każde uruchomienie aplikacji wymaga p

...

28-03-2024
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Tak, wczoraj dostaliśmy informację o zakończonej analizie i wstępną decyzję. Ja śledzę wpisy o ich czasach procesowych i były zgodne ze stanem faktycznym. Dzisiaj nadal są wnioski z 4.03 - czas analiz...

28-03-2024