Odpowiedz

Robot inwestycyjny

Witam. Mam pytanie związane z usługą inwestowania za pomocą robota. Od około 2 tygodni każdego dnia jestem na większym minusie. Zdaję sobie sprawę, że teraz jest to spowodowane sytuacją na świecie wywołaną przez wojnę. Czy powinnam zakończyć tą usługę?
Odpowiedz
0 Lajków
Justyna1819
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
09-03-2022
Wiadomość 1 z 5 (18 765 wyświetleń)

Re: Robot inwestycyjny

Witaj, 
inwestowanie w fundusze niesie ryzyko utraty pieniędzy. Robot inwestujący to inteligentne oprogramowanie, które wyręcza Cię w inwestowaniu i związanymi z nim czynnościami obsługowymi. Realizuje przy tym strategię, ustaloną na podstawie wyniku Twojej ankiety inwestycyjnej. Raz na 3 miesiące robot automatycznie dopasowuje skład Twojego portfela, aby utrzymać ryzyko na poziomie, który akceptujesz.

Fundusze to najczęściej inwestycja długoterminowa. Natomiast możesz zawsze zakończyć inwestowanie. Decyzja należy do Ciebie.



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta.
MonikaC
Moderator
Moderator icon
677
124
04-09-2015
Wiadomość 2 z 5 (18 731 wyświetleń)

Re.: Robot inwestycyjny

jeżeli Twój horyzont inwestycyjny jest krótszy niż 5 lat to IMO pakowanie się w fundusze nie ma sensu. To nie jest usługa dla krótkodystansowców. 

Odpowiedz
0 Lajków
Weisschwartz
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
7
13-07-2017
Wiadomość 3 z 5 (17 946 wyświetleń)

Re.: Robot inwestycyjny

Trzymałem 19lat 20% na minusie. Pani w banku powtarzała na pewno w końcu odbiją ,jakoś nie odbiły.

lopez
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
1
06-01-2023
Wiadomość 4 z 5 (15 378 wyświetleń)

Re.: Robot inwestycyjny

Największą zaletą funduszy aktywnych prowadzonych przez TFI jest to, że nie trzeba ich kupować Emotikon: Mrugający Też unikam jak ognia, już lepsza lokata Emotikon: Szczęśliwy A na pewno etfy.

Odpowiedz
0 Lajków
Weisschwartz
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
30
7
13-07-2017
Wiadomość 5 z 5 (14 952 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Powrót do starego wyglądu bankowości - AKTUALNA TO STRZAŁ W KOLANO!

Witam,

Proszę o powiększenie pola tekstowego "Tytuł" oraz "Nazwa i adres odbiorcy", tak jak to było w starej wersji, a najlepiej umożliwienie opcji powrotu do starego interfejsu. Ten jest nieintuicyjny

...

11-12-2025
Spłata kredytu hipotecznego

Dzień dobry,

 

Posiadamy kredyt hipoteczny, który jest przypisany do konta narzeczonej, oczywiście w umowie kredytowej jestem dopisany do kredytu jako współkredytobiorca (50/50). W przypadku, gdybyśmy c

...

09-12-2025
Re: Re.: nowy system bankowosci internetowej

Prawdą jest, że przestępcy potrafią nadpisać nadawcę wysyłanego SMSa, który będzie wyglądał jak wysłany z ING. Jednak nie potrafią wysłać w imieniu banku kodu autoryzacyjnego, którego można użyć w apl

...

06-12-2025