24-05-2017 11:04
Dzień dobry,
W aplikacji MojeING pojawił mi się problem z płatnością kartą Mastercard w telefonie.
Po tymczsowym wyłączeniu płatności telefonem nie mogę reaktywować funkcji (NFC włączone). Pojawia się komunikat: Płatności Mastrecard w telefonie są obecnie wyłączone. Aby płacić telefonem:
Ustaw jako domyślną do płatności telefonem
Po pierwszym kliknięciu linku: Ustaw jako domyślną do płatności telefonem dotarł SMS z kodem, kod wpisałem jednak zmiana nie została wprowadzona. Obecnie kolejne kliknięcia nie wywołują żadnej reakcji.
Będę wdzięczny za informację o możliowści rozwiązania problemu.
Pozdrawiam
24-05-2017 11:29
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 5 | |
| 5 | |
| 5 | |
| 3 | |
| 3 |