Odpowiedz

Problem z wpłatomatami

Witam.

 

Od jakiegoś czasu mam regularny kłopot z dokonywaniem wpłat we wpłatomatach ING. Chodzi między innymi o 2 wpłatomaty w Lublinie (w oddziale ING na ulicy T. Zana 39) oraz o wpłatomat Planet Cash w Lublinie (Leclerc, ul. T. Zana). Problem był zgłaszany kilka razy na infolinię. Jednak przy próbie kolejnej wpłaty za każdym razem widzę jedynie komunikat, że operacja nie może być zrealizowana. Stan konta i samą wypłatę mogę zrealizować. Karta też była sprawdzana przez pracowników ING za pomocą czatu i infolinii. Inne osoby posiadające kartę ING za każdym razem mogę dokonywać wpłat i dziwią mi się, że ja mam z tym problem.

 

Czy możliwe jest, że chip w karcie jest częściowo uszkodzony? Działa przy sprawdzeniu salda, płatnościach zbliżeniowych i wypłatach a nie działa przy wpłatach? Zwariować można - nie wiem już jak ten temat ugryźć :/

Odpowiedz
0 Lajków
DeKoszula
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
18-03-2020
Wiadomość 1 z 3 (2 610 wyświetleń)

Re: Problem z wpłatomatami

[ Edytowane ]

Rzeczywiście- dziwna sytuacja🙁
Czy w innych wpłatomatach także masz ten komunikat?
Możesz na naszej infolinii reklamować swoją kartę- nową otrzymasz do 8 dni roboczych na adres do korespondencji.
Nasza infolinia pod numerem 32 357 00 12 czynna jest całą dobę. 

Korzystasz z naszej aplikacji? Pamiętaj, że możesz za pomocą kodów BLIK między innymi wpłacać gotówkę na konto.
Informacje na ten temat znajdziesz tutaj.

 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 2 z 3 (2 572 wyświetleń)

Re: Problem z wpłatomatami

O metodzie z Blikiem jako narzędziem do wpłat nie słyszałem. Dzięki za podpowiedź Emotikon: Szczęśliwy W wolnej chwili zapewne zdecyduję się na wymianę karty. Mam nadzieję, że to pomoże. Odpowiadając na zadane wcześniej pytanie: tak problem występuje regularnie we wszystkich wpłatomatach (ING jak i tych Planet Cash).

Odpowiedz
0 Lajków
DeKoszula
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
18-03-2020
Wiadomość 3 z 3 (2 547 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Bankowość internetowa dla osób małoletnich 6-13 lat

Dzień dobry, kiedy wprowadzicie funkcjonalność dostępu do aplikacji ing dla posiadaczy kart Mastercard dla dzieci poniżej 13 rok życia ?

24-04-2024
Moje ING wymaga ustawienia aplikacji jako domyślną do płatności zbliżeniowych

Jak w temacie.
Zapytałbym dlaczego, ale zaczniecie pisać jak bardzo jesteśmy dla was najważniejsi i jak bardzo to dla naszego bezpieczeństwa. Powiem tylko, że w aplikacjach PKO, Millenium i Google Pay ...

24-04-2024
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy