Płatności

Odpowiedz

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

Jak już jesteśmy przy temacie płatności online, to jak wygląda sprawa z kartą mastercard HCE dla smartfona ? Płatności są zawsze online czy też czasami offline ?Testowałem ostatnio tą kartę i jest to niesamowicie wygodny i szybki sposób na płacenie. Jeden z ogromnych plusów ING.
Odpowiedz
0 Lajków
Mitar
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
17-03-2017
Wiadomość 31 z 51 (14 736 wyświetleń)

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

Po płatności od razu tworzy się blokada. Kwota blokady pomniejszy środki dostępne na koncie.

 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 32 z 51 (14 663 wyświetleń)

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

Wiadomo może już coś więcej na temat tych płatności? Zmieniło się coś? Poważnie zastanawiam się nad powrotem do ING ale dobrze byłoby mieć pewność. Emotikon: Szczęśliwy 

Odpowiedz
0 Lajków
luuukeee
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
27-11-2016
Wiadomość 33 z 51 (14 214 wyświetleń)

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

@luuukeee Obecnie większość transakcji wykonywana jest w trybie online. Tak jak wcześniej pisaliśmy, jest to uzależnione również od terminala, w którym wykonywana jest płatność.


*****
Jeśli podoba ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
PatrykW
Były moderator
Były moderator icon
106
34
25-03-2016
Wiadomość 34 z 51 (14 155 wyświetleń)

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?


PatrykW pisze:

@luuukeee Obecnie większość transakcji wykonywana jest w trybie online. Tak jak wcześniej pisaliśmy, jest to uzależnione również od terminala, w którym wykonywana jest płatność.


Czy można prosić o konkretną informację jaki wpływ ma terminal na transakcję w trybie online ? Posiadam kartę innego banku i w tym samym terminalu płatność zbliżeniowa kartą innego banku jest w trybie online, a płatność zbliżeniowa kartą ING nadal niestety nie jest. Trzeci dzień czekam na zaksięgowanie na koncie tej płatności. Obie transakcje poniżej 50 zł. Wychodzi na to, że zwalanie winy na terminale to delikatnie mówiąc "mijanie się" z prawdą.

Odpowiedz
0 Lajków
sud1
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
61
27
29-11-2015
Wiadomość 35 z 51 (13 967 wyświetleń)

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

@sud1 Tak jak pisaliśmy poprzednio większość transakcji jest już wykonywana w trybie online, zdarzają się też takie które realizowane są w trybie offline. Wpływ na realizację transakcji ma również terminal płatniczy, ale nie jest to jedyny czynnik, stąd też mogło być tak jak napisałeś w swoim poście. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
ŁukaszW
Były moderator
Były moderator icon
699
228
12-10-2015
Wiadomość 36 z 51 (13 902 wyświetleń)

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

Kartę przeżyję, niech się rozlicza offline. Ale zamówiłem zbliżaka gdzie jest napisane, że wszystkie transakcje wykonane nim są widoczne na koncie od ręki. Mam nadzieję, że to oznacza, że wszystko przez zbliżak idzie online? Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
luuukeee
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
27-11-2016
Wiadomość 37 z 51 (13 890 wyświetleń)

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

@luuukeee Tak, płatności Zbliżakiem ING Visa są online.





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
772
171
04-09-2015
Wiadomość 38 z 51 (13 815 wyświetleń)

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

Chyba coś się zmieniło w sposobie autoryzacji płatności zbliżeniowych kartą VISA. Od poniedziałku wszystkie płatności są u mnie wykonywane online, bardzo mi się to podoba. Emotikon: Szczęśliwy
Odpowiedz
0 Lajków
luuukeee
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
7
1
27-11-2016
Wiadomość 39 z 51 (13 361 wyświetleń)

Re.: Płatności zbliżeniowe Visa online. Kiedy?

Możesz to zweryfikować kupując coś w restauracji w Ikea. Najlepiej do 50 zł, zbliżeniowo.

Chyba, z uwagi na dużą ilość osób i kolejki do kas, wiele razy stwierdziłem, że płatność przebiega offline.

Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 40 z 51 (12 004 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy