Płatności

Odpowiedz

Płatność za wypłatę euro z bankomatu w Niemczech

Witam. Proszę mi powiedzieć, czy dobrze zrozumiałem, że za wypłatę EURO używając karty walutowej w bankomatach w Niemczech, zapłacę 3% z kwoty, którą wypłaciłem? 

Odpowiedz
0 Lajków
Ventolin
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-09-2022
Wiadomość 1 z 4 (7 621 wyświetleń)

Re: Płatność za wypłatę euro z bankomatu w Niemczech

Jeśli masz konto osobiste i kartę Visa wielowalutową, to za taką wypłatę pobierzemy 5 zł. Gdybyś dokował wypłaty w innej walucie lub w euro ale poza krajami SEPA, to wtedy za wypłatę pobralibyśmy prowizję 3%. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
OlaM
Były moderator
Były moderator icon
81
13
26-05-2021
Wiadomość 2 z 4 (7 560 wyświetleń)

Re: Płatność za wypłatę euro z bankomatu w Niemczech

Dzień dobry, a czy jedna wypłata w miesiącu nie jest bezpłatna?

Odpowiedz
0 Lajków
AnnaKapela
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
04-04-2023
Wiadomość 3 z 4 (5 929 wyświetleń)

Re: Płatność za wypłatę euro z bankomatu w Niemczech

Jeśli będziesz wypłacała euro w Niemczech to opłaty są takie, jakbyś korzystała z obcych bankomatów w Polsce. Np. dla konta osobistego Direct pierwsza wypłata w okresie rozliczeniowym jest darmowa.
Za każdą kolejną wypłatę naliczamy 5 zł. Okres ten liczymy od 29 dnia miesiąca do 28 dnia miesiąca kolejnego.

Pozostałe kraje, w których wypłacisz euro na podobnych zasadach znajdziesz w wykazie na tej stronie: https://www.ing.pl/indywidualni/aplikacja-mobilna/przelewy/kraje-sepa

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
533
120
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (5 888 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Mi brakuje słów na działanie ING. Dwukrotnie mieliśmy status wygląda na to, że mamy już wszystko, podejmujemy decyzję. Wg czasów procesowych dzisiaj powinniśmy mieć decyzję ostateczną, której oczywiśc...

13-05-2024
Re: Kredyt hipoteczny

Proszę skontaktuj się w tej sprawie ze swoim doradcą kredytowym. Tutaj nie mamy możliwości sprawdzenia tych informacji.

13-05-2024
Re: parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

Żebyśmy mogli to sprawdzić, skontaktuj się z nami na czacie w bankowości - znajdziesz go po zalogowaniu na dole. Blokada możliwości wykonywania screenów jest związana z bezpieczeństwem. 

13-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy