Płatności

Odpowiedz

Płatność kartą w internecie

Czy jeśli przy płatności kartą w internecie cały czas dla transakcji jest blokada, czy jest możliwość anulowania tej transakcji za pomocą banku? Dodam, że nie otrzymałam żadnego potwierdzenia od sklepu w którym dokonałam zakupu, że została rozpoczętą płatność
Odpowiedz
0 Lajków
Klaudia288
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
06-01-2023
Wiadomość 1 z 4 (3 513 wyświetleń)

Re: Płatność kartą w internecie

Blokada transakcji oznacza - że bank wyraził zgodę na płatność. Teraz czekamy na rozliczenie z punktu, w którym płaciłaś. Jeśli takiego rozliczenia nie otrzymamy do 8 dni - środki odblokujemy automatycznie. 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
533
120
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (3 354 wyświetleń)

Re: Płatność kartą w internecie

Czyli jeśli płatność nie zostanie rozliczona, płatność zostanie do mnie zwrócona?
Odpowiedz
0 Lajków
Klaudia288
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
06-01-2023
Wiadomość 3 z 4 (3 121 wyświetleń)

Re: Płatność kartą w internecie

Jeśli nie otrzymamy informacji o rozliczeniu a nie doszła ona też do skutku, blokada po tym czasie może być na Twoim koncie zwolniona. 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie. .
Odpowiedz
0 Lajków
WiolettaS
Moderator
Moderator icon
533
120
04-09-2015
Wiadomość 4 z 4 (3 079 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

Tak czytam Wasze komentarze i się zastanawiam. Czekam na wstępną decyzję od 8.04. W PKO dostałem odpowiedź tego samego dnia. Tu nic się we wniosku nie zmieni. Od 17.04 jestem w analizie. Piszecie, że

...

12-05-2024
Re: Re.: Awaria bankomatu, brak reakcji banku od 2 tyg i awaria Wpłatomatu

Przykro nam, że taka sytuacja miała miejsce. Nie mamy tutaj podglądu do szczegółów zgłoszenia. 
Przekazaliśmy natomiast prośbę o przyspieszenie sprawy do zespołu, który zajmuje się reklamacjami

 

12-05-2024
parkingi - nie można wpisać numeru rejestracyjnego

dzień dobry, proszę sprawdzić działanie opcji "Parkingi / kup bilet" w aplikacji mobilnej

Próbowałem zaparkować w Katowicach, wszystko szło dobrze do momentu ale na ekranie na którym jest pole "Numer r

...

11-05-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy