Odpowiedz

Konto za granicą

Mam problem z zapłaceniem za produkt z polskiej strony internetowej. Mieszkam w Holandii i posiadam konto w ing bank. Dlaczego płacenie przez paypal nie jest tak popularne?
Odpowiedz
0 Lajków
20061978
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
16-10-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 575 wyświetleń)

Re.: Konto za granicą

Jeśli płacisz kartą i nie udaje Ci się zapłacić, to na początek sprawdź proszę czy masz ustawione Limity transakcyjne. Zrobisz to wchodząc na swój profil - Ustawienia - Limity - Limity dla kart. Sprawdź czy przy swojej karcie masz ustawione limity do płatności w internecie. Jeśli pomimo ustalonego limitu nie możesz zapłacić, to zadzwoń na naszą infolinię kart (+48 32 357 00 12) lub napisz na czacie po zalogowaniu do Moje ING (czat jest dostępny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-24:00 oraz w soboty 8:00 - 22:00). Sprawdzimy skąd może wynikać taki kłopot. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 451 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Zapętlony reset aplikacji. Dźwięk powiadomienia

Witaj,
chciałabym pomóc, ale przez Społeczność nie mogę potwierdzić Twoich danych. Jest to ogólny kontakt. Do wyjaśnienia tej sytuacji będzie potrzebne zgłoszenie techniczne. Możemy je przyjąć podczas

...

18-04-2024
Re: ubezpieczenie nieruchomości

Przez Społeczność nie mogę sprawdzić Twojej sytuacji. Jest to ogólny kontakt. Proszę, napisz do nas na czacie w Moim ING od poniedziałku do piątku od 8:00 do 18:00. Specjaliści hipoteczni sprawdzą syt

...

18-04-2024
Re: Zeskanuj i zapłać

Szkoda, byłaby to bardzo przydatna funkcja.

Niestety, ale "Zapłać rachunek ze zdjęcia lub pliku", to zupełnie inna funkcja, zupełnie nieprzydatna dla klienta indywidualnego, który przy kasie w sklepie

...

18-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy