Odpowiedz

Cashback BLIKIEM

Już co najmniej 6 banków w Polsce pozwala na wypłatę gotówki przy pomocy Cashback np w żabce dzięki BLIK

Kiedy ING zajmie się taką opcją? Ludzie dzisiaj coraz częściej biegają z telefonem, korzystają z Apple Pay czy Google Pay a jak chcą wypłacić kasę dzięki Cashback, to muszą mieć przy sobie kartę.

Wypadałoby drogie ING coś z tym zrobić Emotikon: Mrugający

Odpowiedz
0 Lajków
viggen
Główny rachmistrz I
Główny rachmistrz I icon
267
47
03-02-2016
Wiadomość 1 z 4 (4 761 wyświetleń)

Re: Cashback BLIKIEM

Dziękujemy za opinię. Przyjrzymy się temu rozwiązaniu. 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
779
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (4 703 wyświetleń)

Re.: Cashback BLIKIEM

Witam serdecznie. Dlaczego w Żabce nie mogłem zapłacić Blikiem za zakupy i wypłacić pieniądzy ?
Odpowiedz
0 Lajków
marcin273
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
22-05-2024
Wiadomość 3 z 4 (811 wyświetleń)

Re.: Cashback BLIKIEM

Zapłacić blikiem mogłeś. Co do cashbacku blikiem - ING stoi w miejscu i nie oferuje tej funkcji.
Odpowiedz
0 Lajków
f0ku5
Zaprawiony analityk I
Zaprawiony analityk I icon
98
39
02-12-2022
Wiadomość 4 z 4 (751 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Nowy wygląd = mniejsze bezpieczeńśtwo

Ciekawostka - przed chwilą logowałem się do Mojego ING i prawidłowo zadziałało uzupełnianie nazwy użytkownika oraz hasła. Przy drugiej próbie było również poprawnie. Natomiast w ING Business nadal nie

...

16-06-2024
Re: Re.: Nowy wygląd = mniejsze bezpieczeńśtwo

U mnie już od dawna częściowo nie działa, tzn. nazwę użytkownika muszę kopiować do schowka i wklejać na formularz, natomiast uzupełnianie hasła działa mi prawidłowo. W ING Business też mi nie działa u

...

16-06-2024
Re.: Limity Transakcyjne propozycja

Przekazałam Twoją sugestię do odpowiedniego działu. Każdy głos klienta jest dla nas ważny i analizujemy wprowadzanie nowych rozwiązań Emotikon: Szczęśliwy

15-06-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy