Odpowiedz

wyplata pieniedzy z bankomatu

jake sa koszty wypłaty pieniędzy z bankomatu w walucie euro za granicą?Z KARTĄ WIELOWALUTOWA I BEZ
Odpowiedz
0 Lajków
ananimowy
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
69
0
20-01-2019
Wiadomość 1 z 4 (4 275 wyświetleń)

Re: wyplata pieniedzy z bankomatu

Za wypłatę gotówki z bankomatu za granicą pobieramy prowizję w wysokości 3% kwoty wypłaty. Jak masz kartę wielowalutową Visa Zbliżeniowa podpiętą pod konto w euro, to nie ma przewalutowania. Jeżeli korzystasz z karty mając tylko konto złotówkowe, to dodatkowo przewalutujemy kwotę wypłaty z euro na złotówki. 
 

Możesz uruchomić Pakiet wypłat gotówki za granicą. Jednorazowy koszt to 15 zł. Po aktywacji pakietu, przez 30 dni możesz bezpłatnie wypłacać gotówkę ze wszystkich bankomatów poza granicami kraju. 
Pakiet możesz uaktywnić wchodząc do Moje ING. Wybierasz Moje finanse i następnie kartę Visa Zbliżeniowa. Pod informacjami o karcie znajduje się opcja Pakiet wypłat gotówki.
 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 2 z 4 (4 240 wyświetleń)

Re: wyplata pieniedzy z bankomatu

Czyli podsumowując jeśli mam kartę podpiętą pod konto walutowe to zapłacę tylko prowizję 3% od wypłaty z bankomatu?

Jeśli mam konto w zł to zapłacę za przewalutowanie i dodatkowo 3% prowizji za wypłatę? 

Odpowiedz
0 Lajków
ananimowy
Doradca z ambicjami III
Doradca z ambicjami III icon
69
0
20-01-2019
Wiadomość 3 z 4 (4 222 wyświetleń)

Re: wyplata pieniedzy z bankomatu

@ananimowy Wypłacając kartą  Visa  z konta w PLN - przewalutowanie robi Visa po swoim kursie. Do tego jest prowizja w wysokości 3 %. Jeśli masz podłączone konto walutowe, to nie masz przewalutowania, a tylko prowizja, wspomniane 3 %. 

Aby uniknąć tej prowizji, możesz wykupić pakiet wypłat wcześniej opisany. 

Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 4 z 4 (4 172 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy