Odpowiedz

Wymiana bilonu

Witam, jak wygląda sprawa wymiany groszówek 1,2,5gr? Mam tego około 40zl i czy można to jakoś wymienić lub wpłacić na konto jeżeli jestem klientem Państwa banku?
Odpowiedz
0 Lajków
vyniu13
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-05-2018
Wiadomość 1 z 17 (70 844 wyświetleń)

Re.: Wymiana bilonu

Wydaje mi się, że tak w końcu to też pieniądze...
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 17 (70 835 wyświetleń)

Re: Re.: Wymiana bilonu

Nie wymieniamy bilonu na inne nominały. Możesz go jednak wpłacić na konto. Miło nam będzie, jeśli monety będą posortowane nominałami i wolumenami. Podczas wpłaty w oddziale może się pojawić opłata, w zależności od rodzaju konta jakie masz. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 3 z 17 (70 760 wyświetleń)

Re: Re.: Wymiana bilonu

Witam, jeśli mam przynajmniej kilkaset złotych w bilonie 1-5 gr co daje kilkanaście tysięcy monet, to czy po za oczywiście posortowaniem i dobrym spakowaniem monet muszę umówić się z wybraną placówką która posiada możliwość dokonania wpłaty?
Jest to spora ilość bilonu i domyślam się że spowodował bym zablokowanie kasy w oddziale chyba na cały dzień nawet jeśli oddział posiada liczarke. Chodzi o Poznań oraz o kilkadziesiąt kg monet.
Odpowiedz
0 Lajków
dbxmaster
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
31-10-2018
Wiadomość 4 z 17 (68 915 wyświetleń)

Re: Re.: Wymiana bilonu

Możesz wpłacić bilon w dowolnym oddziale kasowym – nie wymagamy specjalnie umówionego spotkania w tej sprawie. Listę oddziałów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Co więcej – 19 listopada zacznie obowiązywać nowa Tabela Opłat i Prowizji w której zawarliśmy opłatę dodatkową za wpłatę bilonu w ilości powyżej 500 sztuk. Prowizja wyniesie 30 zł za każde 500 sztuk bilonu. Pełne Tabele Opłat i Prowizji obowiązujące teraz i w przyszłości znajdziesz tutaj.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 5 z 17 (68 880 wyświetleń)

Re: Re.: Wymiana bilonu

Jeśli dobrze liczę, to trzeba dopłacać bankowi za to, ze przyjmuje pieniądze? Czyli jednak ErRoR nie ma racji, to nie są pieniądze.
zett1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
1
28-10-2017
Wiadomość 6 z 17 (68 247 wyświetleń)

Re: Re.: Wymiana bilonu

Czyli, bank uniemożliwia tym samy wymianę(, a nawet wpłatę na swoje własne konto posiadane w banku) najdrobniejszego bilonu w jakikolwiek sposób... przy takiej prowizji nie ma to najmniejszego sensu. Np. masz 12 zł w 2 gr., czyli 600 monet i za np. wpłatę na konto w takiej postaci płacisz 30 zł prowizji. 

Odpowiedz
0 Lajków
AnkaP
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
28-07-2019
Wiadomość 7 z 17 (60 964 wyświetleń)

Re: Re.: Wymiana bilonu

AnkaP, wpłata jest możliwa Emotikon: Szczęśliwy Opłaty dodatkowej nie pobierzemy, jeśli wpłacisz mniej niż 500 sztuk bilonu w danym dniu kalendarzowym.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
560
122
19-03-2018
Wiadomość 8 z 17 (60 885 wyświetleń)

Re: Re.: Wymiana bilonu

Czy wymagane jest aby te drobne były posortowane czy jak rozbiję skarbonkę 😀 to mogę przyjść od tak z drobnymi ?

Jeśli jest ponad 500 sztuk to rozumiem, że można je podzielić i przyjść w następnym dniu? Jednak 30 zł za wpłatę to dość dużo...
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 9 z 17 (54 966 wyświetleń)

Re: Re.: Wymiana bilonu

Nie wymagamy, aby drobne były posortowane Emotikon: Szczęśliwy Ale będzie nam miło jak to zrobisz Emotikon: Szczęśliwy zaoszczędzisz swój i nasz czas Emotikon: Szczęśliwy Możesz podzielić wpłatę na dwa dni, żeby uniknąć dodatkowych opłat. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 10 z 17 (54 867 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy