Odpowiedz

Wymiana bilonu

Witam, jak wygląda sprawa wymiany groszówek 1,2,5gr? Mam tego około 40zl i czy można to jakoś wymienić lub wpłacić na konto jeżeli jestem klientem Państwa banku?
Odpowiedz
0 Lajków
vyniu13
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
20-05-2018
Wiadomość 1 z 17 (70 833 wyświetleń)

Re.: Wymiana bilonu

Wydaje mi się, że tak w końcu to też pieniądze...
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 2 z 17 (70 824 wyświetleń)

Re: Re.: Wymiana bilonu

Nie wymieniamy bilonu na inne nominały. Możesz go jednak wpłacić na konto. Miło nam będzie, jeśli monety będą posortowane nominałami i wolumenami. Podczas wpłaty w oddziale może się pojawić opłata, w zależności od rodzaju konta jakie masz. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaR
Były moderator
Były moderator icon
168
22
02-11-2016
Wiadomość 3 z 17 (70 749 wyświetleń)

Re: Re.: Wymiana bilonu

Witam, jeśli mam przynajmniej kilkaset złotych w bilonie 1-5 gr co daje kilkanaście tysięcy monet, to czy po za oczywiście posortowaniem i dobrym spakowaniem monet muszę umówić się z wybraną placówką która posiada możliwość dokonania wpłaty?
Jest to spora ilość bilonu i domyślam się że spowodował bym zablokowanie kasy w oddziale chyba na cały dzień nawet jeśli oddział posiada liczarke. Chodzi o Poznań oraz o kilkadziesiąt kg monet.
Odpowiedz
0 Lajków
dbxmaster
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
1
0
31-10-2018
Wiadomość 4 z 17 (68 904 wyświetleń)

Re: Re.: Wymiana bilonu

Możesz wpłacić bilon w dowolnym oddziale kasowym – nie wymagamy specjalnie umówionego spotkania w tej sprawie. Listę oddziałów znajdziesz na naszej stronie internetowej. Co więcej – 19 listopada zacznie obowiązywać nowa Tabela Opłat i Prowizji w której zawarliśmy opłatę dodatkową za wpłatę bilonu w ilości powyżej 500 sztuk. Prowizja wyniesie 30 zł za każde 500 sztuk bilonu. Pełne Tabele Opłat i Prowizji obowiązujące teraz i w przyszłości znajdziesz tutaj.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
559
122
19-03-2018
Wiadomość 5 z 17 (68 869 wyświetleń)

Re: Re.: Wymiana bilonu

Jeśli dobrze liczę, to trzeba dopłacać bankowi za to, ze przyjmuje pieniądze? Czyli jednak ErRoR nie ma racji, to nie są pieniądze.
zett1
Doradca z ambicjami II
Doradca z ambicjami II icon
20
1
28-10-2017
Wiadomość 6 z 17 (68 236 wyświetleń)

Re: Re.: Wymiana bilonu

Czyli, bank uniemożliwia tym samy wymianę(, a nawet wpłatę na swoje własne konto posiadane w banku) najdrobniejszego bilonu w jakikolwiek sposób... przy takiej prowizji nie ma to najmniejszego sensu. Np. masz 12 zł w 2 gr., czyli 600 monet i za np. wpłatę na konto w takiej postaci płacisz 30 zł prowizji. 

Odpowiedz
0 Lajków
AnkaP
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
28-07-2019
Wiadomość 7 z 17 (60 953 wyświetleń)

Re: Re.: Wymiana bilonu

AnkaP, wpłata jest możliwa Emotikon: Szczęśliwy Opłaty dodatkowej nie pobierzemy, jeśli wpłacisz mniej niż 500 sztuk bilonu w danym dniu kalendarzowym.


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
559
122
19-03-2018
Wiadomość 8 z 17 (60 874 wyświetleń)

Re: Re.: Wymiana bilonu

Czy wymagane jest aby te drobne były posortowane czy jak rozbiję skarbonkę 😀 to mogę przyjść od tak z drobnymi ?

Jeśli jest ponad 500 sztuk to rozumiem, że można je podzielić i przyjść w następnym dniu? Jednak 30 zł za wpłatę to dość dużo...
Odpowiedz
0 Lajków
Użytkownik nie istnieje
Wiadomość 9 z 17 (54 955 wyświetleń)

Re: Re.: Wymiana bilonu

Nie wymagamy, aby drobne były posortowane Emotikon: Szczęśliwy Ale będzie nam miło jak to zrobisz Emotikon: Szczęśliwy zaoszczędzisz swój i nasz czas Emotikon: Szczęśliwy Możesz podzielić wpłatę na dwa dni, żeby uniknąć dodatkowych opłat. 

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MagdalenaD
Moderator
Moderator icon
316
61
04-09-2015
Wiadomość 10 z 17 (54 856 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: Kredyt hipoteczny - czas oczekiwania na decyzję

Dzień dobry,

Czy ma już Pani decyzję?

Ja złożyłam wniosek 6.03, od 8.03 jest w analizie. Nie proszono mnie o dodatkowe dokumenty, miałam operat zewnętrzny, 19.03 ING sprawdzał mnie w BIK i nadal beż żad

...

28-03-2024
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy