Odpowiedz

Wplatomat zabrał pieniądze

Hej dziś ok 8:20 wpłacałam pieniądze do wplatomatu w Oświęcimiu w Ock. Wpłata zblizeniowo, wplatomat przyjął 3070 zł, 3 razy przeliczał pieniądze i w końcu ekran zrobił się jakby czekał na kolejnego klienta. Nic zero komunikatu, zero potwierdzenia, zero czegokolwiek a pieniądze zniknęły. Były to pieniądze firmowe pilnie potrzebne w dniu dzisiejszym. Pani na infolinię stwierdziła że reklamacja ale max do 21 grudnia i że nie wie czy będzie uznana. Niby jak nie? Zostałam okradziona i mam czekać? To żarty jakieś?
Odpowiedz
0 Lajków
Kfierdonek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
30-11-2022
Wiadomość 1 z 4 (2 224 wyświetleń)

Re: Wplatomat zabrał pieniądze

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja Emotikon: Smutny Proszę, podaj numer zgłoszenia. Przekażemy prośbę o przyspieszenie rozpatrzenia reklamacji. 


Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
MartynaC
Moderator
Moderator icon
426
93
12-04-2017
Wiadomość 2 z 4 (2 222 wyświetleń)

Re: Wplatomat zabrał pieniądze

Nr zgłoszenia 125047/11/2022

Jak długo będę musiała czekać?
Odpowiedz
0 Lajków
Kfierdonek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
30-11-2022
Wiadomość 3 z 4 (2 219 wyświetleń)

Re: Wplatomat zabrał pieniądze

Czy mogę liczyć na warunkowe przelanie pieniędzy na moje konto? Reklamacja napewno zostanie uznana a te pieniądze muszę mieć na koncie gdyż są mi potrzebne do spłaty FV i zobowiązań.
Odpowiedz
0 Lajków
Kfierdonek
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
4
0
30-11-2022
Wiadomość 4 z 4 (2 213 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Pełnomocnictwo aktualizacja dokumentu tożsamości - zagranica

Pełnomocnictwo musi być sporządzone w formie pisemnej z podpisem mocodawcy potwierdzonym przez notariusza albo w formie aktu notarialnego. W przypadku, gdy dokument pełnomocnictwa sporządzony jest za

...

23-04-2024
Re: Re.: Koszt przelewu z ING na konto karty REVOULT

Jeśli doładowujesz konto w PLN, korzystając z karty, to nie pobierzemy prowizji. Jednak w przypadku, gdy robisz przelew w PLN, na konto w banku zagranicznym, pobierzemy 40 zł. Tylko przelewy w euro, d

...

22-04-2024
Re: Analiza wniosku kredyt hipoteczny

My pierwsze zaświadczenia mieliśmy z lutego i jak tylko wiedzieliśmy, że nie zmieścimy się w 2 miesiącach, wzięliśmy nowe. Wydaje mi się, że osoby które składają wniosek bezpośrednio do banku szybciej...

22-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy