Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Wypłata w euro - placówki Kraków - brak karty

Dzień Dobry,

 

w jakich placówkach w Krakowie można wypłacić pieniądze w EURO bez posiadania karty? (Nie chodzi mi o Bankomaty - nie posiadam karty.) Proszę o wskazanie konkretnych placówek oraz godziny do których są czynne kasy.

 

Dziękuję, Tomasz

Odpowiedz
0 Lajków
lustri094
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-11-2022
Wiadomość 1 z 2 (8 289 wyświetleń)

Re: Wypłata w euro - placówki Kraków - brak karty

W Krakowie gotówkę możesz wypłacić w oddziale Kapelanka 42B. Oddział jest otwarty w dni robocze od 10:00 do 17:00, z wyjątkiem środy, kiedy godziny pracy to 10:00 - 15:00. Opłata za wypłatę gotówki w oddziale z konta walutowego to 10 zł.

 

Inne oddziały

Oddziały z obsługą kasową możesz łatwo wyszukać na naszej stronie: https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty. Wystarczy, że wpiszesz miejscowość i zaznaczysz filtr "punkt obsługi kasowej".

 

Awizacja

Bez wcześniejszego zgłaszania możesz wypłacić w oddziale do 5000 euro. Jeśli potrzebujesz większej kwoty, powinieneś ją wcześniej zamówić. Zasady awizacji gotówki znajdziesz tutaj: https://www.ing.pl/kontakt/jak-zglosic-wyplate-gotowki-awizacja.

 

Karta wielowalutowa

Jeśli masz u nas również kartę do konta osobistego w złotych - Visa zbliżeniową, to możesz ją podłączyć do konta walutowego i wtedy korzystać z naszych bankomatów euro bez dodatkowych opłat. Informacje o karcie wielowalutowej znajdziesz na stronie: https://www.ing.pl/indywidualni/karty/karty-do-konta/karta-wielowalutowa. 

 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
545
122
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (8 251 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Rozdzielenie spłaty kredytu na dwa konta

Witam
Dwa lata temu wzięliśmy z narzeczonym kredyt hipoteczny na mieszkanie. Ustaliliśmy że pieniądze pobierane będą z mojego konta. Sytuacja się trochę skomplikowała, on stwierdził że nie będzie mi od...

02-12-2023
Re.: Nowy wygląd Mojego ING

nie bój nie bój, już zaczyna być wykorzystywana na reklamy.

02-12-2023
Re: Zepsuta nowa aplikacja ING

ING, jeśli wydaliście pieniądze na testy, w których ktoś powiedział Wam, że nowy interfejs jest lepszy od starego, to koncertowo wyrzuciliście pieniądze w błoto. 

02-12-2023
Najbardziej pomocni użytkownicy