Oddziały, bankomaty, wpłatomaty

Odpowiedz

Wypłata w euro - placówki Kraków - brak karty

Dzień Dobry,

 

w jakich placówkach w Krakowie można wypłacić pieniądze w EURO bez posiadania karty? (Nie chodzi mi o Bankomaty - nie posiadam karty.) Proszę o wskazanie konkretnych placówek oraz godziny do których są czynne kasy.

 

Dziękuję, Tomasz

Odpowiedz
0 Lajków
lustri094
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
1
0
24-11-2022
Wiadomość 1 z 2 (117 wyświetleń)

Re: Wypłata w euro - placówki Kraków - brak karty

W Krakowie gotówkę możesz wypłacić w oddziale Kapelanka 42B. Oddział jest otwarty w dni robocze od 10:00 do 17:00, z wyjątkiem środy, kiedy godziny pracy to 10:00 - 15:00. Opłata za wypłatę gotówki w oddziale z konta walutowego to 10 zł.

 

Inne oddziały

Oddziały z obsługą kasową możesz łatwo wyszukać na naszej stronie: https://www.ing.pl/placowki-oddzialy-bankomaty. Wystarczy, że wpiszesz miejscowość i zaznaczysz filtr "punkt obsługi kasowej".

 

Awizacja

Bez wcześniejszego zgłaszania możesz wypłacić w oddziale do 5000 euro. Jeśli potrzebujesz większej kwoty, powinieneś ją wcześniej zamówić. Zasady awizacji gotówki znajdziesz tutaj: https://www.ing.pl/kontakt/jak-zglosic-wyplate-gotowki-awizacja.

 

Karta wielowalutowa

Jeśli masz u nas również kartę do konta osobistego w złotych - Visa zbliżeniową, to możesz ją podłączyć do konta walutowego i wtedy korzystać z naszych bankomatów euro bez dodatkowych opłat. Informacje o karcie wielowalutowej znajdziesz na stronie: https://www.ing.pl/indywidualni/karty/karty-do-konta/karta-wielowalutowa. 

 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
KarolinaM
Moderator
Moderator icon
480
108
19-03-2018
Wiadomość 2 z 2 (79 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Re.: Własne kategorie transakcji! - Po raz kolejny

Wszystkie opinie i sugestie są dla nas ważne. Przekazujemy je zawsze do osób odpowiedzialnych za rozwój naszej bankowości internetowej. Jeśli tylko wprowadzimy zmiany w tym zakresie, to poinformujemy

...

27-11-2022
Rezygnacja z terminala płatniczego

Od 1,5 tyg próbuję zrezygnować z terminala płatniczego spółki, która od tego miesiąca została zamknięta. Dzwoniłam na infolinię, gdzie dowiedziałam się, że muszę to zrobić przez bankowość internetową,

...

27-11-2022
Naliczanie odsetek

W jaki sposób zaokrąglone są odsetki w racie? Nie jest to ani standardowe zaokrąglenie do 2 miejsca po przecinku. Odsetki obliczam standardowo tj. oprocentowanie/365× liczba dni×kapitał pozostały. Por...

26-11-2022
Najbardziej pomocni użytkownicy