05-04-2021 17:08
05-04-2021 17:20
@SebaOla Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Niestety, wpłatomaty, to również urządzenia elektroniczne- mogą się zepsuć. Proszę, podaj nam numer Twojej reklamacji, a wyślemy prośbę o przyśpieszenie jej realizacji.
05-04-2021 17:31
05-04-2021 17:38
@SebaOla Dziękuję, przekazałam sprawę do odpowiedniego zespołu. Mam nadzieję, że szybko odzyskasz pieniądze.
05-04-2021 17:39
07-04-2021 08:45
Czy dostałeś jakieś nowe informacje w swojej sprawie?
Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania
(((
Nie mieliśmy wcześniej zgłoszeń w tym temacie. Przekazaliśmy informację do działu technicznego z prośbą o sprawdzenie.
16-06-2026| Użytkownik | Liczba Lajków |
|---|---|
| 2 | |
| 1 | |
| 1 | |
| 1 |