Odpowiedz

Wplatomat kradnie!!

Szanowni panstwo, wplatomat w Warszawie pozarl ogromna jak dla mnie sume 9600 zlotych ktora przelac mialem z wlasnego konta na konto firmowe.. w odpowiedzi dostaje informacje o oczekiwaniu 7 dni.. przed swietami?? To jest jakas farsa. To jest ogromna kwota a nie 50zl na czekoladki i kwiatki. Ja zadam przyspieszenia tego procesu albo bede sprawe kierowal do Rzecznika Praw Konsumenta a takze do gazet. Wplatomat kradnie a pracownicy rozkladaja rece. Prosze mi oddac moje pieniadze!! 010801/122019 Taki nimerek dostalem i gwarantuje ze sprawy nie odpuszcze!!
Odpowiedz
0 Lajków
oszukany1999
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
12-12-2019
Wiadomość 1 z 9 (4 291 wyświetleń)

Re: Wplatomat kradnie!!

Przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Twoją wiadomość przekazałam do zespołu, który zajmuje się takimi zgłoszeniami. 


***
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
SylwiaG
Moderator
Moderator icon
176
40
23-04-2018
Wiadomość 2 z 9 (4 287 wyświetleń)

Re: Wplatomat kradnie!!

Ale z tym trzeba cos zrobic, te pieniadze sa mi po prostu potrzebne.. to wina banku, to wasze urzadzenie wiec powinniscie poniesc za to odpowiedzialnosc.
Odpowiedz
0 Lajków
oszukany1999
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
12-12-2019
Wiadomość 3 z 9 (4 275 wyświetleń)

Re: Wplatomat kradnie!!

Rozumiem, że to dla Ciebie ważna sprawa- dlatego przekazaliśmy zgłoszenie do odpowiedniego zespołu.
Zaznaczyliśmy, że sprawa jest pilna.
Wierzę, że już otrzymałeś odpowiedź w tej sprawie.
Każde zgłoszenie analizujemy indywidualnie i na tej podstawie przekazujemy naszą odpowiedź wraz z wyjaśnieniami.

 

*****
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie :-)
Odpowiedz
0 Lajków
PatrycjaT
Były moderator
Były moderator icon
307
69
29-01-2018
Wiadomość 4 z 9 (4 200 wyświetleń)

Re.: Wplatomat kradnie!!

Ta sama sytyacja, tylki w wejherowie w ich siedzibie. 4800zl. Niby pilne, niby szybciej, czekam 6 dni
Odpowiedz
0 Lajków
mariuszhirsz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
17-12-2019
Wiadomość 5 z 9 (3 983 wyświetleń)

Re: Wplatomat kradnie!!

Dodam ze niby jestem klientem premiuim. A wplatimat byl Planet Cash. Żeby to byl wplatomat ing bylo by to rozwiazane od razu. Sprawdzic w poblizu zamieszkania gdzie takowy sie znajduje - niemozliwe na stronie.
Odpowiedz
0 Lajków
mariuszhirsz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
17-12-2019
Wiadomość 6 z 9 (3 981 wyświetleń)

Re: Wplatomat kradnie!!

Do tego zauważylem ze wiekszosc ludzi ktorzy czekaja na reklamacje to dosc spore kwoty. Obrót pieniedzy sie zwiekszyl. Do tego dodam ze mam kredyt w ing, i w czasie rozpatrywania reklamacji, gdzie brakuje mi 4800zl została mi potrącona rata. KPINA
Odpowiedz
0 Lajków
mariuszhirsz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
17-12-2019
Wiadomość 7 z 9 (3 979 wyświetleń)

Re: Wplatomat kradnie!!

Ja rowniez jestem poszkodowana wplatomat pozarl mi 5900 zl14-12-2019 godz 12:13 wplatomat przy oddziale ing w Przemyslu .I niby mam spokojnie czekac 7 dni !!!ja chce wiedziec co stało się z moimi pieniedzmi gdzie są ?Nikt mi ich za darmo nie dal musialam ciezko na nie pracować .Widze ze bank pisze frazesy ze im jest przykro itp a ja mam to gdzies ja chce odzyskać pieniądze .Moze powinnismy to zbiorowo gdzies zgłosić bo widzę ze ludzi jest znacznie wiecej .Ja napewno tak tego nie zoatawie jesli nie oddadza mi kasy .Mam przyjaciółkę ktora opiszę ta sytuacje w mediach .
Odpowiedz
0 Lajków
Wrona
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
5
0
15-12-2019
Wiadomość 8 z 9 (3 958 wyświetleń)

Re: Wplatomat kradnie!!

Zaraz nas zablokują i tyle z tego bedzie 😀. Mój dzień końca reklamacji jest jutro. Najlepsze w tym bedzie jak powiedza ze nie ma kasy 😀.
Odpowiedz
0 Lajków
mariuszhirsz
Nowy w branży II
Nowy w branży II icon
4
0
17-12-2019
Wiadomość 9 z 9 (3 929 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Czyli tak samo potwierdzacie to co pisałem wcześniej, nic tylko piszecie o algorytmie który z bezpieczeństwem nie ma nic wspólnego. Jesteście jedynym bankiem w PL który umożliwia wysłanie przelewu bez

...

28-03-2024
Wakacje kredytowe 2024, dochód

Dzień dobry, czy 13stka wliczana jest do dochodu przy obliczaniu RdD? Czy skoro bank nie wizął jej pod uwagę przy liczeniu zdolności kredytowej, teraz też należy ją pominąć ?

27-03-2024
czas oczekiwania na decyzje

co to znaczy 21 od dnia zlozenia kompletu dokumentow czyli czego w przypadku osoby na umowie o prace? pytam sie o ostateczna decyzje etap 6?

27-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy