Odpowiedz

Wpłatomat zjadł pieniądze

Witam. Wczoraj ( 02.12.2020) o godzinie 19:40 w głównej siedzibie banku śląskiego w Myszkowie wpłatomat zjadł mi pieniążki , kwota między 3-3.5 tys zł, awaria wpłatomaty oddał kartę i tyle.
Jutro ściągacie mi kredyt z konta zostało mi 100 zł na życie , pan na infolinii powiedział że w ciągu dwóch dni będę miał odpowiedz co z moimi pieniążkami , zapewnił mnie że nie muszę do was podjeżdżać bo kasa znajduje się w specjalnej skrytce w bankomacie .
Pisze bo widzę że ludzie też mają takie problemy i czekają na rozpatrzenie reklamacji bardzo długo , a ja czasu i środków do życia już nie mam. Nr reklamacji : 002557/122020
Odpowiedz
0 Lajków
Kadonashi
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
03-12-2020
Wiadomość 1 z 5 (2 414 wyświetleń)

Re: Wpłatomat zjadł pieniądze

Rzeczywiście, takie sytuacje się niestety zdarzają Emotikon: Smutny Dobrze, że napisałeś w tej sprawie. Skierowałam ją do odpowiedniego zespołu, z prośba o jak najszybsze załatwienie. Sprawniejsze zajęcie się tematem ułatwi nam informacja, jaką konkretnie kwotę wpłaciłeś. Czy możesz nam ją podać? 
 

 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
MartaK
Były moderator
Były moderator icon
672
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 5 (2 366 wyświetleń)

Re: Wpłatomat zjadł pieniądze

No właśnie nie jestem w stanie pech chciał że akurat tego dnia nie przeliczyłem pieniążków , bo od samego początku dnia miałem już problemy , a wpłatomat tylko mnie dobił , ale z tego co mnie pan na infolinii zapewniał to nie mam się co martwić bo wszystkie pieniążki z transakcji są w specjalnej skrytce .
A wogule to bankomat powinien oddać pieniądze po nieudanej transakcji a nie je sobie zabrać i stawiać klienta w takiej sytuacji .😔
Kadonashi
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
03-12-2020
Wiadomość 3 z 5 (2 340 wyświetleń)

Re: Wpłatomat zjadł pieniądze

Mogę powiedzieć tyle że było to 3-3.5 tys i wpłata była robiona o 19:40 a o 19:48 było zgłoszenie na infolinię
Odpowiedz
0 Lajków
Kadonashi
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
3
1
03-12-2020
Wiadomość 4 z 5 (2 318 wyświetleń)

Re: Wpłatomat zjadł pieniądze

@Kadonashi Dziękujemy za wiadomość. Dodatkowe informacje znajdziesz na pewno w bankowości internetowej Moje ING - zaglądaj tam. Niestety tutaj nie jesteśmy w stanie udzielić Ci informacji o przebiegu Twojego zgłoszenia.

**
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie!
Odpowiedz
0 Lajków
MateuszF
Moderator
Moderator icon
533
119
12-04-2017
Wiadomość 5 z 5 (2 297 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re: Wakacje kredytowe 2024, dochód

Ustawa nie jest jeszcze podpisana. Na tę chwilę nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć na Twoje pytanie. Również czekamy na informacje w tej sprawie.

28-03-2024
Re: czas oczekiwania na decyzje

Prosimy o kontakt z doradcą, u którego składałeś wniosek.

28-03-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy