Odpowiedz

Wplatomaty

To już Jest Frustrujące tydzień w tydzień coś nie działa na ING jak nie apka to wplatomaty jak nie można karta zapłacić to nie ma jak pieniążków wpłacić. Czytam oczywiście komunikaty o pracach i awariach ale ile ich można mieć rozumiem że doskonalicie systemy zabezpieczeń ale jak tak dalej pójdzie to nie będzie komu co zabezpieczać ponieważ klienci zmienia operatora. Oczywiście rozumiem planujecie coś na dziś od 00:00 a już o tej godzinie nie działa. I jak takim Sposobem mam wykonać plan płatności kartą by nie ponosić kosztów za kartę. A pieniążki ściągać za kartę i korzystanie z innych bankomatów to raz dwa nie ma problemu.
Odpowiedz
0 Lajków
Filipmar5
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
12-12-2020
Wiadomość 1 z 2 (2 379 wyświetleń)

Re: Wplatomaty

@Filipmar5 Prace serwisowe najczęściej planujemy w godzinach nocnych w dzień weekendowy tak, aby ta niedostępność wybranych usług była jak najmniej odczuwalna przez klientów. Poza tymi wybranymi godzinami możesz korzystać z karty i wpłatomatów. Podaj nam, proszę więcej szczegółów sytuacji, która opisujesz. Który konkretnie wpłatomat nie działa? Co się dzieje z aplikacją? Czy kłopot pojawia się podczas logowania? Czy pokazuje się jakiś komunikat? Bezpłatne są wypłaty w bankomatach naszych, ale też Planet Cash. Wyszukiwarkę znajdziesz na naszej stronie

 



-----------------
Moja odpowiedź Ci pomogła? Zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Jeśli chcesz szybciej uzyskać odpowiedź, zachęcamy Cię do kontaktu na czacie w Moim ING lub skorzystania z Wirtualnego Asystenta
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
809
176
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (2 351 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Wkład własny do kredytu hipotecznego

Czy są jakieś szczególne wymagania co do sposobu wpłaty wkładu własnego w przypadku 2 wnioskodawców. Czy przelew może być z kliku kont bankowych oraz ppk. Czy ma znaczenie udział w akcie notarialnym w...

26-06-2026
Utworzenie rachunku bankowego vs upadłość konsumencka

Dzień dobry,

Jestem w trakcie postępowania upadłościowego i chciałabym uzyskać informacje w dwóch kwestiach:

  1. Czy osoba, wobec której ogłoszono upadłość konsumencką i która posiada już rachunek w innym b

...

26-06-2026
Re: Hasło maskowane - pozwólcie nam je wyłączyć!

Widać uwagi trafiły do kosza skoro 2 lata i nadal macie ten syf w panelu logowania Emotikon: Smutny(((

19-06-2026
Najbardziej pomocni użytkownicy