Odpowiedz

Wplatomaty

To już Jest Frustrujące tydzień w tydzień coś nie działa na ING jak nie apka to wplatomaty jak nie można karta zapłacić to nie ma jak pieniążków wpłacić. Czytam oczywiście komunikaty o pracach i awariach ale ile ich można mieć rozumiem że doskonalicie systemy zabezpieczeń ale jak tak dalej pójdzie to nie będzie komu co zabezpieczać ponieważ klienci zmienia operatora. Oczywiście rozumiem planujecie coś na dziś od 00:00 a już o tej godzinie nie działa. I jak takim Sposobem mam wykonać plan płatności kartą by nie ponosić kosztów za kartę. A pieniążki ściągać za kartę i korzystanie z innych bankomatów to raz dwa nie ma problemu.
Odpowiedz
0 Lajków
Filipmar5
Doradca z ambicjami I
Doradca z ambicjami I icon
2
0
12-12-2020
Wiadomość 1 z 2 (1 238 wyświetleń)

Re: Wplatomaty

@Filipmar5 Prace serwisowe najczęściej planujemy w godzinach nocnych w dzień weekendowy tak, aby ta niedostępność wybranych usług była jak najmniej odczuwalna przez klientów. Poza tymi wybranymi godzinami możesz korzystać z karty i wpłatomatów. Podaj nam, proszę więcej szczegółów sytuacji, która opisujesz. Który konkretnie wpłatomat nie działa? Co się dzieje z aplikacją? Czy kłopot pojawia się podczas logowania? Czy pokazuje się jakiś komunikat? Bezpłatne są wypłaty w bankomatach naszych, ale też Planet Cash. Wyszukiwarkę znajdziesz na naszej stronie

 





-----------------
Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka.
Jeśli odpowiedź Ci pomogła, zaakceptuj ją jako rozwiązanie.
Odpowiedz
0 Lajków
AgnieszkaBin
Moderator
Moderator icon
773
171
04-09-2015
Wiadomość 2 z 2 (1 210 wyświetleń)
Ostatnie wpisy na forum
Re.: ING nie dba o bezpieczeństwo środków, brak autoryzacji nawet przy przelewach wysokokwotowych

Coś nałgałeś. Próbowałem właśnie zrobić przelew i nawet nie chodzi o to, że wymagają autoryzacji. Ja w ogóle go nie mogę wykonać. Pojawia się komunikat:

 

Nie możesz zrobić tego przelewu w Moim ING. Kwo

...

17-04-2024
Nadpłata w okresie karencji

Witam. Mam uruchomiony kredyt hipoteczny. Obecnie spłacam tylko raty odsetkowe (okres karencji), zostały mi do uruchomienia trzy transze. Czy w takim przypadku mogę już nadpłacać uruchomioną kwotę kre...

16-04-2024
'Raz dwa trzy, apkę masz i Ty' - 100 zł??

cześć,

 

chciałam zapytać, czy jest tu może ktoś kto dostał obiecane 100 zł za założenie aplikacji? ja wciąż czekam, a wydaje mi się, że spełniłam wszystkie warunki z regulaminu...

 

pozdrawiam!

16-04-2024
Najbardziej pomocni użytkownicy